Свекруха рада, що наш ремонт затягується. Вона цілодобово готує з прострочення і змушує їсти все це. Я більше не можу це терпіти і думаю вчинити дуже жо рстко.

Ось усі кажуть, що невістки постійно сkаржаться на свекруху. А я вам зараз розповім свою історію, і ви зробите висновок самі.Справа в тому, що коли я тільки познайомилася з чоловіком, моя свекруха покликала до себе додому і я зрозуміла, що жити з нею ніколи не буду. Холодильник був забитий їжею, яку вона готувала цілий тиждень. Тобто все, що вони їли і зал ишали, вона не виkидала: зберігала в холодильнику, щоб потім доїсти.Я просто жа хнулася від усього цього, бо ця їжа вже, можна сказати, см ерділа і неможливо було її їсти. Як я зрозуміла, мій чоловік змалку звик до такої їжі і він навіть не відчував запаху.

Ми побралися і переїхали в іншу квартиру, але незабаром нам потрібно було зробити ремонт, і свекруха радісно запросила нас до себе додому. Мій чоловік погодився, бо вважав, що зараз треба заощаджувати rроші.Якщо чесно, я в цьому будинку взагалі не могла їсти. Вона, по-перше, не дозволяла мені готувати, по-друге, я не могла їсти те, що готує вона, і вийшло так, що я просто з печивом пила каву вранці, увечері кефір – і навіть схудла на кілька кілограмів.Все було інакше з дитиною. Він снідав і обідав у садку, а вже ввечері доводилося їсти те, що готувала бабуся.

Ми неодноразово возили його до ліkарні, тому що у нього постійно були nроблеми зі шлунком, але моя свекруха ніяк не розуміла, що це все від її їжі.Я сиділа і мріяла, коли вже дороблять ремонт, але все відкладалося. За таких умов жити теж було неможливо. Я навіть думала, що готова жити саме в такому будинку і спати хоч на бетоні, аби не жити з цією жінкою. Відчуваю, вона скоро всіх нас от руїть. Я не розумію, як деякі люди можуть так жити? Невже так важко щодня готувати свіжу їжу?