Коли дружина повернулася із свята, чоловік помітив, що вона виглядає замислено. Виявилося, що чоловік її колеги зра джує її. Чоловік одразу не зрозумів у чому річ.

Ганна, давня подруга Аліси, запросила її із чоловіком на свій день наро дження. Артем не був любителем галасливих вечірок. Тому він попросив дружину поїхати туди без нього, а він тим часом поїхав на рибалку.Загалом Аліса поїхала одна, але вона зовсім на чоловіка не обр ажалася, адже розуміла, що йому там було б нудно. Аліса вирішила вручити подарунок подрузі, посидіти трохи та піти.На вечірці було багато людей. Прийшли всі близькі люди Ганни: рідні, друзі, колеги та навіть сусіди.Побалакавши трохи з Ганною, Аліса вирішила поступитися своїм місцем іншим гостям, а сама пройшла до фуршетного столу. Поки вона там стояла, помітила в юрбі знайоме обличчя.

Це був Микита, чоловік її колеги та гарної подруги за сумісництвом.Микита стояв у компанії блондинки з червоними губами і жваво про щось розмовляв. Було зрозуміло, що стосунки у них далеко не дружні і, тим більше, не ділові.Повернувшись додому, Аліса все розповіла чоловікові. Той порадив у чужу сім’ю не лізти, але совість мучила Алісу. Її подруга не заслуговувала на таку зра ду.Наступного дня в офісі Аліса побачила подругу, яка, як завжди, хихотіла і пригощала всіх «улюбленими печивами чоловіка», як вона говорила. Аліса не стрималася і сказала, що їй треба сказати дещо подрузы; вона призначила зустріч у кафе навпроти офісу після зміни.

— Слухай, — голос Аліси тр емтів, ніби це вона зра дила свою подругу, — твій чоловік … Микита … загалом він тобі зра джує. Я побачила його вчора у компанії незнайомої блондинки.- Ну, якщо до цього дійшло , — подруга навіть не розгубилася, — слухай. Коротше, я знаю все. Мій Микита сказав, що шалено мене любить, і він нас ніколи не нокине. Але так вже влаштовані чоловіки, вони полігамні, ми ж, жінки, моногамні — ми любимо одного. До того ж, ми разом досягли його підвищення, а зараз я його кину після всього, через що ми пройшли?Аліса не приходила до тями від почутого. Невже бувають такі жінки, які зазнають «природних потреб» чоловіків заради їх ррошей, соціального статусу чи навіть зовнішності?!