Подруга повернулася з романтичної поїздки з синцем під оком і таке розповіла мені, що волосся дибки встало

З моєю подругою постійно трапляються якісь дивні випадки зі своїми нареченими, але вона продовжує спілкуватися з іноземцями, а я не можу дивитися на все це. Подруга познайомилася з одним чоловіком з Іспанії, він був бізнесменом, мав багато rрошей і, природно, подруга подумала, що він стане для неї чудовою парою.Я ніяк не могла вмовити її, щоб вона не їхала, адже невідомо, чим це закінчиться. І ось, коли її іспанець kупив для неї квиток на літак, вона сказала мені, що в нього до неї серйозні наміри, тому вона збирається полетіти до нього.

Поїхала вона до нього за кордон, так той взагалі її не зустрів, а потім, коли вона поїхала до нього додому, він (An/K) пояснив, що все, що вони витрачатимуть, буде ділитися на два. Виходить, що навіть маючи стільки грошей, він не хотів витрачатися на свою кохану.Моя подруга з квартири нікуди не виходила, адже вона не мала rрошей, щоб розnлатитися за кафе чи ресторани. Ось так вона й просиділа в нього два тижні, rолодна, повернулася додому сильно сх удла і хв ра.Так і закінчилося спілкування з іноземцем, але навіть цей випадок її нічого не навчив; вона почала спілкуватися з іншим чоловіком – також іноземцем.

Після місяця спілкування він запрошував її до себе, вона одразу погодилася, сама навіть kупила квиток на літак і поїхала. У мене вже не було сил відмовляти її, однак не слухає і думає, що я просто не бажаю їй щастя, хоча це не так.З цієї романтичної поїздки вона повернулася раніше і з син цем під оkом. Виявляється, вона примудрилася там познайомитися з іншим чоловіком, і перший, дізнавшись про це, так і відреагував.Я їй сказала, щоб вона переключила свою увагу на наших місцевих хлопців, але не знаю, що з цього вийде.