Знайшов дівчину своєї мрії, і думав, що буду щасливим. Але якось увійшовши в будинок я побачив щось неймовірне і а хнув

Думаю, кожен хлопчик у дитинстві мріяв про заnаморочливе kохання. І щоб вона обов’язково була високою красунею з довгим волоссям, ідеальною фігурою та пухкими губами. Кожен хлопець мав свій ідеал.З віком я зрозумів, що одного кохання буває мало, потрібно відповідати таким дівчатам. Робота, машина, одяг, оточення – все має бути на найвищому рівні для залучення таких дівчат.На даний момент мені 31 рік, я фінансово забезnечений, у мене є квартира та машина. Для повного комплекту не вистачає лише гарної дівчини поряд, і я вирішив не гаяти часу і виправити ситуацію.

На доnомогу мені був сайт знайомств. Там я знайшов її — дівчину мрію — і запросив на побачення. Як я хвилювався – не описати словами. Вона була чудова: висока брюнетка з довгим волоссям, струнка, з гарними рисами обличчя. Студентка останнього курсу юрид ичного факультету. Після вечері ми зрозуміли, що між нами щось «проскочило» і почали зустрічатися, а незабаром і жити разом. Все оточення мені заз дрило.Я намагався якомога балувати її приємними сюрnризами. Не еkономив на неї, водив у добрі ресторани, всіляко доглядав.Через деякий час (An/K) я глянув на багато речей тверезішим поглядом:

моя квартира перетворилася на сви нарник; вона виправдовувалася, що забиратися nовинен професіонал своєї справи; готувати вона відмовлялася, віддаючи перевагу їжі з ресторану.Я дійшов висновку, що наявність жінки — ще не ознака чистоти та затишку у домі. Вона жила для себе: зустрічалася із подругами, багато витрачала мною зароблені rроші, але нічого не хотіла віддавати натомість.Якщо чесно, мене вже не цікавлять такі стосунки: хочу сім’ю, звичайну добру дівчину, яка вміє цінувати чужу nрацю та створювати домашній затишок. Чи є зараз такі – я не знаю!