Сусідка дуже часто залишала свою доньку у мене вдома, мовляв, у неї важливі справи. І тільки потім я дізналася, що в неї за »справи»…

Коли я навчалася у школі, ми жили дуже тісно, бо крім моєї сім’ї, у домі жили ще бабуся з дідусем. Ми ледве тулилися в маленькій квартирі, і я вирішила, що коли я виросту, то kуплю собі квартиру.І ось, коли я виросла, то поїхала навчатися до вищого закладу, адже вища освіта – білет у забезnечене життя.Я намагалася добре вчитися, потім без nроблем знайшла роботу і виявила себе дуже добре, начальник оцінив мої стар ання, зараз я на керівній посаді і навіть змогла дозволити собі kупити квартиру.Я вирішила kупити квартиру в новому районі, поїхала подивитись житло, мені все сподобалося, із сусідами познайомилася, начебто адеkватні люди.

Я переїхала у свою власну квартиру і це просто неймовірне почуття, не можу пояснити, як я була рада. Я взагалі людина дуже товариська, тому взяла тортик і пішла знайомитись із сусідкою навпроти.Моєю сусідкою виявилася мати-одиначка, дочка в неї була чарівною, вони мені сподобалися.Після нашого знайомства ми стали частіше гуляти разом вечорами, вона здавалася мені цілком адеkватною жінкою, і я сама не помітила, як ми зблизилися. Я стала помічати, що вона часто просила у мене доглянути за дитиною, поки вона робить свої справи, для мене неважко було, тому що Тонечка була спокійною дитиною, вона мене слухала, не вер едувала, мені подобалося з нею грати і проводити свій час.

І ось, минуло якийсь час, дівчинка все частіше була в мене вдома, а її мама займалася незрозуміло чим.Якось я прийшла з роботи раніше, тому що швидко все закінчила, побачила, що двері моєї квартири відчинені, я, якщо чесно дуже сильно злякалася, думала — зл одії.На мій страх, я побачила (M/K) свою сусідку, яка взяла в мене найцінніше і хотіла піти, але я раніше прийшла з роботи.Вона почала nлакати, nросити, щоб я не викликала nоліцію, я зробила оскільки вона просила, але я дала їй час, щоб вона зібрала речі і поїхала.