Моя невістка з ро зуму зійшла , тепер вирішила наро дити ще й четвертого дитину , а позиція сина мене обурює найбільше

Мій син одружився шість років тому на дівчині, яка молодша за нього на три роки. Дружина в нього хороша, створює і підтримує затишок у домі, чудово готує та доглядає за сином.Перші два роки вони не мали дітей, а потім з’явився первісток. Ми були на сьомому небі від щастя. Потім невістка наро дила другу, а через рік із чимось- третю дитину. Звичайно , ми всі були раді дітям, але я відчувала, що мій син надзвичайно втомлюється. Він завжди мав вигляд заrнаного коня , і уявіть мої почуття, коли я дізналася, що невістка ваrітна четвертою дитиною і збирається наро джувати.

Це вже переходити всі межі (An/K) . Звичайно ж, поки що невістка наро джувала вона не працювала, а постійно перебувала у деkреті. Весь цей час сім’ю на собі тягнув і збирається тягнути син. Він їде з однієї роботи на іншу, у нього немає жодних вихідних, а навіть якщо є, то діти не дозволяють виспатися та відпочити.В наш час дуже складно утримувати трьох дітей. І йдеться не лише про покупку їжі та предметів першої необхідності. Діти ростуть — і разом з ними зростають їхні nотреби. То дитячий садок, то школа, то університет. І це все буде на плечах мого сина? А тут ще й четверта дитина.

Не здивуюся, якщо за кілька років син зляже в ліжко. Я, звичайно, нічого не маю проти невістки. Вона гарна дружина та господиня. Я просто дуже турбуюся за майбутнє та здоров’я свого сина, про якого вона, мабуть, не дуже замислюється. Адже після того, як вона нарешті вийде з деkрету, вона не матиме ні досвіду, ні навичок.І хто її візьме на роботу? Так і лишиться вона вдома на шиї сина. Не хочу її обр ажати, але мені здається, що їй варто донести думку про те, що ідея наро дити четверту дитину дурна.