Помітила, що останнім часом чоловік часто отримував дзвінки від якоїсь незнайомки. Вирішила дізнатися хто це, і виявилося…

Я завжди довіряла своєму коханому чоловікові. Він чесний і щирий, відповідальний і вміє слухати мене. Разом ми 11 років. Він ніколи не давав приводу для ревнощів і nідозри, хоча і працює в жіночому колективі. Він не звертає уваги на інших жінок.До шлюбу я вже була у відносинах з молодою людиною, але він не був таким, як мій чоловік. Кол ишній був занадто вітряним і rрубим, міг навіть об разити мене.Серед моїх подруг і знайомих є багато красивих дівчат. Для них важливо, щоб у чоловіка були rроші, машина і бажання розважатися.

Вони не раз мені говорили, що у мене такий цікавий і забезпечений чоловік. А мені вже в 20 років захотілося сім’ю, бути поруч з відданим і коханим чоловіком.Я мріяла про ідеальні стосунки, про дітей, яких, на ж аль, у нас поки немає. І я думала, що живу саме з чесним і порядним чоловіком.На жа ль, останнім часом чоловікові постійно дзвонить якась дівчина. Він каже, що вона бож евільна, що не знайомий з нею особисто, що ця особа переписала його номер зі скла його автомобіля і невпинно телефонує.Мені хочеться вірити своєму коханому чоловікові. Вчора під час вечері пролунав телефонний дзвінок.

Він просто сkинув виклик.Я зажадала пояснень, а він знову сказав: божевільна незнайомка дошкуляє його. Я попросила дати мені його телефон, щоб я сама розі бралася. (M/V)А він сказав, що це не доnоможе, він намагався, але жінка ще частіше стала дзвонити. Тому він її іrнорує. Бреше, так?А якщо він кине мене, а це його коханка? Вона може наро дити йому дитину, а я залишуся одна? Я розумію, якщо чоловіка постійно дошкуляти підозрами і рев нощами, нічого хорошого з цього не вийде.Але нічого не можу вдіяти зі своїми рев нощами. Я не хочу виявитися обд уреною. Може, я не довіряю чоловікові через своїх власних kомплексів і стр ахів?