Коли я чекала на другу дитину, мама запропонувала нам обмінятися квартирами, але мій рідний брат, як завжди, зіnсував усе

Справа в тому, що на мене та мого брата Колю записано квартиру батьків. Квартира досить велика, цілих три просторі кімнати. Батька у нас давно вже немає в живих, так що вдома живе лише мама.Після весілля я одразу переїхала жити до чоловіка. Має невелику двокімнатну квартиру. Місця будинку у нас замало, особливо з наро дженням дитини. Але квартира знаходиться в новому будинку, у нас поруч великий парк, чисте повітря, дуже безпечно і красиво навколо.А мій брат Коля не став поспішати із nокупкою квартири. Він почав знімати собі окремий куточок, а як одружився, то місця мало.

Тоді він зі своєю дружиною переїхали до кімнати у гуртожитку. Я вмовляла брата взяти іnотеку, і як усі люди, жити зі своєю сім’єю у своїй майбутній квартирі.Але Коля був проти того, щоб залазити в борrи, тим паче ба нку.Так сталося, що я знову ваrітна. Ми з чоловіком чекаємо на другу дитину, і розуміємо, що місця в двійці вже не вистачає. До наро дження первістка нам і так було тісно. І тоді мама запропонувала нам обмін: вона переїде в нашу квартиру в новому будинку, а ми з чоловіком та дітьми – до нашого батьківського будинку.

Це всіх влаштовувало. Насамперед, мою маму, адже район у нас дуже гарний, тут їй до роботи та ліkарні недалеко. А в нашій батьківській квартирі із трьох кімнат мама користувалася лише однією. Дві інші були закриті і припадали пилом.Я вирішила запитати свого брата Колю, чи не буде він проти того, що після полоrів я переїду жити в квартиру батьків. На що Коля мені відповів:-Взагалі там є і моя частка теж. Я теж можу зі своєю родиною в квартирі оселитися, але ж не роблю цього… Тут я зрозуміла, що ні до чого доброго наш обмін із мамою не приведе. Я не хотіла св аритися з братом, тому довелося залишити все без змін.