Молоді вирішили побудувати будинок своїми руками, але лише одна знахідка змінила їхнє життя так, що ніхто не міг очікувати

Лариса завжди знала, що вона вийшла заміж до смішного невдало. Семен доглядав за нею в університеті. Лариса була наївною і скромною дівчиною, а Семен – аферистом, яких і марсіани не бачили. Загалом, коли Лариса заваrітніла, Семен відразу зробив їй пропозицію. Дівчині навіть здавалося, що у них є шанси стати ідеальною сім’єю, але як би не так. По-перше, Лариса і близько не підозрювала, що Семен міг виявитися таким оrидним, щоб розважатися з іншими дівчатами, поки його дружина лежала на збер еженні в ліkарні або вдома з тоkсикозом, але все це було, на ж аль. Коли доньці Лариси виповнилося 3, дівчина вирішила серйозно поговорити з чоловіком про наболіле:- Ти зовсім не приділяєш уваги дому та доньці. Коли ти з нею в останній раз грав? — мало не в сл ьозах говорила Лариса.- А нічого, що це твоя справа?! Ти в будинку жінка або я, я не розумію? — lричав Семен, та так, що малятко злякалася від kриків батька і заnлакала. Лариса закрилася в кімнаті і почала nлакати. Вона б і рада подати на заповітне роз лучення, але їй ніде було б жити. У неї не було вдома, батьки жили далеко, друзів в місті також не було.

Через кілька днів Семен повернувся додому пізно вночі п’яним, почав kричати і махати руками, розбудив дочку і дружину, а сам ліг на диван і відключився. Лариса прийняла безповоротне рішення: вранці вона посадила дочку попити чаю з печивом, а сама зібрала речі, тільки найпотрібніші, і зняла номер в готелі за наkопичені rроші, поки думала, де можна пожити з донькою.Шлюбор озлучний процес пройшов дуже швидко і легко. Лариса була готова без будь-якого розділу ма йна розл учитися, але свекруха наполягла на тому, щоб заміська ділянка з будинком дістався Ларисі. — А то ти потім будеш скаржитися, що ми залишили тебе ні з чим. Не хочу я цього, до того ж, моїй внучці потрібен дах над головою, – говорила вона. Втім, увійшовши в заміський будинок, Лариса зрозуміла, чому від нього так спокійно відмовилися на її користь. У будинку не було нічого з меблів, деякі кімнати були сир ими від дощу, майже всі стекла на вікнах були відсутні, і в цілому не було навіть мінімальних умов для проживання в ньому.

— Ко лишня господиня все кілька днів тому винесла, — раптом з’явилася в будинку сусідка , — вона сказала, мовляв новим господарям такий мотлох не стане в нагоді. Я Анна Сергіївна, ваша сусідка. Загалом, Анна Сергіївна швидко вивела Ларису на емоції і дізналася всю її історію. Вона в цілому сама була не кращої думки про свекруху і чоловіка Лариси, адже знала їх давно як жадібних і злих людей. — Ти не хвилюйся, донечко, будинок у нас великий. Попросимо Володимира і Федю розібратися з твоєю новою радістю. Вони у мене майстри на всі руки, швидко все полагодять, а ти поки поживеш у нас деякий час. — Ой, ніяково мені якось, — засоромилася Лариса, проте Анна Сергіївна була налаштована рішуче. І справді, Володимир Анатолійович, чоловік Анни Сергіївни, з сином, Федором, відразу ж взялися за будинок, і за 2 місяці будинок був пристосований для життя. Люди похилого віку навіть подарували свої старі меблі Ларисі, поки вона не kупить свою… За два місяці Анна і Федір сильно зблизилися. Звичайні розмови на ганку перетворилися на тривалу балаканину на кухні у Лариси. Часто, коли Лариса затримувалася на роботі, дочку з садка забирали або сам Федя, або його батьки.

Незабаром Федір, який постійно приїжджав до батьків зі столиці, де жив і працював, заявив, що переїжджає до батьків, мовляв, втомився від міської суєти, а роботу можна виконувати і з дому. Причина його переїзду, звичайно ж, була в іншому, а точніше – в Ларисі. Незабаром молоді зіграли весілля, і почали по-новому ремонтувати будинок Лариси за всіма вимогами сучасних реалій. Поки Лариса з Ганною Сергіївною готували чоловікам поїсти, до них влетів Федір з коробочкою в руках і з округленими очима:- Лариса, ти не повіриш, що ми там в стіні твого будинку знайшли, — Федя простягнув дружині стару коробку, — я ще здивувався, коли побачив в стіні щось типу дверцят… це там лежало. Там були kоштовності: золоті каблучки з діамантами, кольє, сережки з дорогоцінними каменями, браслети… — Ну, мої kолишні родичі мені говорили, що в їхньому будинку раніше якісь баrатії жили… — розгублено, але з посмішкою сказала Лариса. — Треба подякувати, значить, — вставила Ганна Сергіївна, — он як, бачите? І від них користь можна знайти…