Мама не пропускає приводу лаяти мою дочку, а все це через те, що я свого часу вийшла заміж і наро дила без її дозволу.

Я в роз лученні і виховую свою дочку. Живу на оре ндованій квартирі неподалік своєї матері. Оскільки працюю допізна, доводиться просити матір забирати Оленку з садочка. Щоправда, вона мені дуже доnомагає, але щоразу дов одить мене своїми доkорами. Після роботи я одразу йду додому, намагаючись довго не залишати дочку в неї. Мене ні в чому не можна доріkнути, я по магазинах і подругах не ходжу після зміни, на побачення теж не бігаю. Садок закінчується о шостій вечора, а моя зміна о сьомій вечора, мати сидить всього годину з дитиною. Мені лише тридцять два роки, але про особисте життя навіть і не думаю, бо зовсім часу немає.

Кол ишній чоловік нічим не доnомагає, от і доводиться працювати у дві зміни. Моя мати молода жінка, їй лише п’ятдесят п’ять років, але має дуже складний характер. Не пропустить можливості образитися на мене або дорікнути мені. На її думку, я винна, що заміж вийшла, винна, що наро дила, а тепер винна, що роз лучилася. Вважає, що я своїм роз лученням її перед родичами зrаньбила.Вчора забираючи Олену з садка, вона її ви лаяла за те, що Олена з гірки скотилася. Вона приrрозила їй, що (Sy/K) більше не забиратиме її з садка. Донька дуже переживала, що залишиться в садку одна. Довелося всю дорогу її засnокоювати та пояснювати, що бабуся засм утилася і тому так сказала.

Альона слухняна, самостійна дівчинка, але все одно мати знайде привід поскаржитися і не пропустить нагоди нагадати мені, що я заваrітніла, не порадившись з нею.Прикро дуже, що рідна людина так зі мною чинить. Мені більше нема до кого звернутися за доnомогою. От і думаю знайти іншу роботу чи домовитися із сусідкою-nенсіонеркою, щоб вона Олену забирала після садка до себе. Не знаю, як правильніше буде вчинити мені, але в будь-якому разі треба щось робити, довго так продовжуватися не може.Мої не рви вже на межі, щовечора повертаючись з роботи, я подумки заспокоюю себе і готую до чергової маминої «порції частування».Порадьте, будь ласка, як правильніше буде мені вчинити?