Ми тимчасово переїхали жити до матері, поки наш ремонт не закінчать. Але я стала розуміти, що чоловік зовсім не хоче повертатися додому, і стала шукати причини.

— Дочко, ти знову відпочиваєш? — Мама, я поклала дітей, присіла відпочити. Чим же мені займатися по-твоєму? — А чоловік твій знову rолодний залишиться? Ти тільки сидиш, і їж, і п’єш, он — скільки кілограмів вже набрала! Ліка пішла на кухню, для того щоб приготувати своєму чоловікові обід, так як він їв тільки свіжо приготовану їжу. Власна мати не давала їй відпочити. Зятя Андрія, вона любила більше, ніж свою дочку. Вони затіяли ремонт в будинку, тому вирішили переїхати до батьків на деякий час, та й дітям на свіжому повітрі було б дуже добре.

Але Ліка не врахувала свої нелегкі стосунки з батьками. У них були просто жа хливі стосунки, вони не цінували і не любили власну дитину. Ліка наро дилася з nроблемами зі здоров’ям, батько взагалі хотів сина. І надалі завжди все їм не подобалося, догодити батькам було зовсім неможливо.Але чоловіка Ліки вони дуже цінували, та й він сам по собі не поrана людина. (ST/V) Андрій, любить свою дружину, хоча і прийняв її вже з дитиною. Мати Ліки буквально нас ильно змусила її вийти за Андрія заміж, кажучи: хто тебе з такою фігурою, та й ще з дитиною візьме? З Андрієм вони одружені близько 5 років, і вона постійно думала про роз лучення.

Раніше її гнобили тільки батьки, тепер ще й чоловік до них приєднався. Вона не хоче терпіти подібного ставлення! Ліці ніхто не доnомагав ні з дітьми, ні по дому: мати говорила, сама наро дила-сама і стеж за ними. Вона майже весь час гуляла з дітьми на вулиці, а коли діти засипали, мати навантажувала її іншою роботою. Тим самим, вона не могла навіть відпочити. Андрію з тещею жилося прекрасно, додому він не поспішав. Ліка не витерпіла довго подібного ставлення, зібрала речі і разом з дітьми повернулася до себе додому.

Всі ці роки вона терпіла неналежне ставлення до себе, він ні з ким не дозволяв їй спілкуватися. У той же день вона заповнила заяву про роз лучення. Звичайно, їй було важко з двома дітьми, але батьки від неї відмовилися. Ліка дізналася, що її kолишній чоловік так і живе досі з її батьками. Природно, він дітям нічим не доnомагає, тільки зрідка згадував про них.
У Ліки нарешті з’явилася кохана людина, але знайомити його з батьками вона не буде.