Когда муж сказал, что у нас нет денеr на свадьбу, я предложила устроить свадьбу за свой счет. Но то, что он сделал тогда, когда осталось до свадьбы несколько дней, поразило меня.

Я завжди мріяв про весілля. Для мене цей захід дуже багато значить. Ще в підлітковому віці я мріяла про шикарне весілля з коханим чоловіком.Тільки після весілля я повноцінно зможу назвати нас з коханим «сім’єю». Тому для мене одруження — це повноцінне свято.На якому повинні бути присутніми всі близькі, друзі і родичі. Я завжди представляла своє весілля розкішним. З фотографами, феєрверками і тамадою.Але так вийшло, що мій чоловік думає абсолютний інакше. Він вважає, що, якщо ми живемо разом, то ми вже сім’я.А весілля-це марна трата часу і rрошей. Тому ми вже два роки живемо разом, не розписуючись.

Я дуже довгий час намагалася поговорити з ним і пояснити, що для мене це важливо. Кілька місяців я намагалася достукатися до нього, але ніяк не могла його умовити. Він твердив, що краще ми поїдемо у відпустку замість весілля.Тоді я запропонувала йому влаштувати весілля за свій рахунок. Він кілька днів думав над моєю пропозицією. У підсумку знехотя погодився.Через таке ставлення до моїх бажань мої батьки його не злюбили. Мама говорила, що, якщо вже він не хоче весілля, то я йому не потрібна. Я не стала слухати ці здогадки. Я любила свого чоловіка, я хотіла влаштувати нам весілля.

До весілля залишилося півроку. На даний момент вся організація на мені. Чоловік тільки час від часу кидає на мене обр ажені погляди.Я щиро не розумію чому він так поводиться. Я навіть запропонувала з’їздити у відпустку після весілля.Сказала, що весілля буде за мій рахунок, а за відпустку nлатить він. Але він просто відмовився з незадоволеним виразом обличчя.Його батьки більше на його боці, ніж на моєму. Але на весілля погодилися прийти. Сподіваюся, він все ж піде на поступки — і у нас буде прекрасне весілля.