Дочка повернулася із зустрічі з коханим, закрилася у себе в кімнаті і весь час nлакала. Те, що з’ясувалося потім, просто жаcхнуло всіх до мурашок. Виявляється наш «порядний» зять таке зробив…

На нашу Соню останній тиждень страшно дивитися. Плаче без зупинки і відмовляється від їжі. Моя мати в своєму репертуарі: «Я ж говорила, не можна організовувати весілля під час Великого посту!».- Хіба не все було добре? Ти заявила, що він чудовий…- Так, все було чудово! Його батьки теж були чудові… Хоча я була спантеличена ідеєю, що вони так швидко одружуються. Адже дружили всього півроку! Але, з іншого боку, можна зустрічатися 10 років, одружитися, а потім роз лучитися.Соня тиждень тому повернулася додому і пішла в свою кімнату.

Я хотіла дізнатися що сталося? Вона відмовляється говорити! Я вийшла з кімнати і набрав номер Дениса! «Що сталося, у вас були розбіжності?»- поцікавилася я. Соня мені сказала, що у Дениса буде дитина від іншої.Я випустила довге зітхання. Виявилося, що за кілька місяців до того, як вони з моєю дочкою зустрілися, він познайомився з жінкою, яка була старша за нього років на десять… Вони зустрічалися кілька тижнів. Потім вони роз лучилися, потім була Соня, і Денис забув про ту.Зараз її родич подзвонив і сказав, що Ліда ваrітна.

Вона не говорила нічого, бо була обурена. Тепер, коли вона дізналася, що він одружується, вирішила виkрити його.Денис про все повідомив Соні. Соня не знає, що робити. З одного боку, є прихильність. З іншого боку, дитина — це не іграшка.Я намагаюся вселяти дочки, щоб вона не робила поспішних висновків! Нехай вона наро дить, потім підтвердить батьківство, а там подивимося, що буде. Моя мама вважає, що потрібно припинити зв’язок. Чоловік з дитиною — не варіант для молодої дівчини.Що нам робити в даному випадку? Чи варто скасувати весілля? Або, може бути, нічого страшного не сталося?