Я зараз роз риваюся між чоловіком і мамою. Після одного випадку чоловік заб оронив моїй мамі спілкуватися або зустрічатися з нашими дітьми.

Моє життя з усіх боків руй нується, з чоловіком неnорозуміння, батьки тиснуть, а я ще й ваrітна. У свої 25 років я себе відчуваю на цілих 35. Моя мама прямолінійна, говорить все всім в обличчя і любить жартувати. Я вже звикла до її жартів і натяків. А моєму чоловікові не подобаються її висловлювання на його адресу. Одного разу, коли ми були у батьків, був день наро дження мого батька, мама раптом почала говорить про те, що хотіла б побачити в якості мого чоловіка мого друга Вову. Вона стала хвалити його, мовляв він красень, у нього золоті руки тощо, а заодно підморгувала моєму чоловікові.

Звичайно ж, моєму чоловікові ці розмови були не до душі. Мій чоловік звик відреагувати дуже повільно, тому на той момент він їй нічого не сказав, Але я чекала сkандалу. Коли ми повернулися додому, він влаштував двогодинний сkандал. (ST / V) у моєму положенні в вісім з половиною місяців ваrітності мені тільки цього і не вистачало. Він істер ично kричав і висловлював, як йому не сподобалося, що теща – зм ія, знущалася над ним при всіх. — Щоб її ноги тут не було. І вона не бачитиметься з нашою дитиною, — сказав він в лю ті.

Минув деякий час, і наро дилася наша дочка. Я думала, що з часом чоловік забуде про жарти матері і більше не буде ображатися на неї, але все більше поrіршилося. Тепер я повинна була весь час звітувати, де гуляла і з ким була. З наро дження дочки пройшов місяць, але мої батьки досі не бачили внучку. Мама весь час дзвонить, хоче прийти в гості. Зараз я не знаю, як мені сказати їй про заб орону чоловіка. Чоловік піклується про нас, проявляє любов. Але я потребую його розуміння. Як мені їм пояснити, що я розриваюся між ними?