Я зазвичай не беру телефон чоловіка, але тут зіграла інтуїція. Я вирішила подивитися, що у нього там є цікавого — і знайшла багато чого …

Я зазвичай не беру телефон чоловіка, але тут зіграла інтуїція. Я вирішила подивитися, що у нього там є цікавого — і знайшла багато чого… я розуміла, що мій чоловік ще молодий і красивий, тому часто закривала очі на те, як з ним заграє продавщиця в магазині. Або якщо ми приходимо на пошту, то весь жіночий відділ йому очі будує. Я вже мовчу про його робоче місце, ці новенькі співробітниці так і липнуть до чоловіка, але у нього кільце на пальці, тому ніхто собі більшого не дозволяє. А тут в телефоні я знайшла листування з якоюсь Аллою, видно, що вона значніше молодше мене, худа, з довгими світлим волоссям і червоною помадою.

Виглядала ця Алла на фотці дуже вульrарно. Розповідала вона моєму чоловікові про те, що після свого роз лучення вона повністю втратила всяку віру в чоловіків. А мій чоловік (Al/V) обіцяв їй повернути цю віру, сипав її компліментами. Він навіть мені такого в житті не говорив, а тут якийсь Аллі по листуванню мало не в любові kлянеться. Я зрозуміла, що це вже виходить за всі рамки. Якщо раніше всякі жінки звертали увагу на мого чоловіка, а я закривала на це очі, тому що знала, що всі вони йому бай дужі. То ця Алла забрала весь мій спокій, адже мій чоловік сам їй першим починав писати, бажати їй доброго ранку і листувався до самих «солодких снів».

Мені так прикро, що чоловік мені такі слова не говорить. Але я не буду йому говорити про те, що я знаю про його роман на стороні. Нехай все залишається так, як є. Тому що у нас з чоловіком двоє дітей. Молодшій доньці всього два рочки, я не хочу, щоб через моїх істе рик наші діти росли без батька. Є ризик, що чоловік вирішить подати на роз лучення, але так йому не вигідно буде, тому що квартира записана на мене, машина теж моя. Тому йому нічого відс уджувати у мене, а алі менти nлатити доведеться.