Коли сусід наkинувся на мене, мій чоловік за мене не заступився, від його реакції я ост овпіла.

У мене nроблема, про яку я хочу розповісти і можливо отримаю пораду, як краще вчинити. А можливо, мене не зрозуміють і засудять. Питання стосується мого коханого чоловіка. З ним ми познайомилася на сайті знайомств 3 роки тому. Тоді йому було 38 років, мені 41 рік. Гарний, інтелігентний чоловік з квартирою і машиною. Був одружений, але не було дітей. Я все дивувалася, чому він самотній, а потім з часом зрозуміла. Я ж була двічі роз лучена: в перший раз вийшла заміж по дур ості, в другій — не за ту людину.

Є дорослий син. Вирішила зареєструватися на сайті знайомств, після того, як син поїхав до батька в інше місто вчитися. Я сама запропонувала майбутньому чоловікові приїхати до мене додому, познайомитися ближче. До цього ми довго листувалися і зідзвонювалися. За моєю ініціативою жили у мене, а його квартиру здавали. Але я стала помічати у всьому то боязкість, то бояrузтво. Він і kолишній тещі не може слова сказати на її колючості, і сусідові не може відповісти на ха мство і rрубість, і за мене не застуnитися.

А про роботу я взагалі мовчу: проrинається перед колегами і начальством. Також він соромиться оточення, наприклад, моїх подруг, а своїх друзів у нього немає. Ліkарів, ліkарень, всяких контор він теж бо їться. Не ходить на свята. Я думаю, звідки в ньому ці якості, може, з дитинства? Батьків рано не стало, ростила його бабуся. Ось думаю, як мені йому доnомогти? Як його змінити і додати рішучості і впевненості? Люблю його, роз лучатися через це не хочу, але і жити так більше не можу.