Під час весілля дочки увагу Олени привернув дивний чоловік, якого вона раніше серед рідні ніколи не бачила. Раптом вона помітила, що чоловік йде до неї. (SY/V)

Олена була незадоволена тим, що дочка зібралася за Петра заміж. Вони взагалі-то давно зустрічалися, він їй навіть подобався, адже хлопець хороший, розумний, освічений. Після університету заміж покликав. Тільки тоді Олена і дізналася, що він родом з села, і вся його рідня там живе. Вона ходила обурена і постійно скаржилася сестрі.- Ти розумієш, що це rаньба для нашої сім’ї?!- Олено, ну чого ти kип’ятишся на рівному місці, — відмахувалася Ніна.Олена не вгамовувалася.- Що б сказав батько, дізнавшись, що його внучка зібралася за сіл ьщину?
Батько її був nрофесором в університеті, Олена зараз там же працювала викладачем. Правда, не домоглася нічого видатного.

— Думаю, що він менше переживав би, ніж ти. У тебе характер важкий, ні з ким ужитися не можеш. Олена, на дворі двадцять перше століття, а ти людей ще за походженням судиш. Він же хороший хлопець, сама знаєш.Олену ніхто не міг переконати в помилковості її світогляду. На дочку вона намагалася вплинути, але Яна її не слухала зовсім. Весілля все-таки відбулося. Молодята вирішили відзначати в будинку у нареченого, на свіжому повітрі. Саме на весіллі Олена вперше познайомилася з батьками Петра. На подив, вони виявилися досить милими людьми.Жили теж непоrано, у них був великий будинок, хороша ділянка. Було видно, що коштів не потребують. Однак, навіть це не змінило думки Олени. Вона весь вечір сиділа незадоволена і огризалася. Батьки Петра на її rрубості не реагували, тільки жартували.

Коли прийшов час повільних танців, несподівано її запросив незнайомий чоловік. Виглядав він солідно, відразу зачепив Олену своєю доброю посмішкою і блакитними очима. Він виявляв до неї недвозначні знаки уваги, і вона ніяковіла, як в молодості. Чоловіка звали Сергієм, він виявився братом матері Петра.Після весілля вона постійно про нього думала. Він подзвонив сам, дізнавшись її номер від Яни. Вони розмовляли днями на проліт. Вона закохалася в нього всім серцем. Правильно кажуть, що вік не перешкода почуттям. Він жив у селі і ні за що не хотів у місто. Для Олени все це перестало мати значення.Тільки закоханість змусила її переглянути свої застарілі погляди. Вони одружилися, вже кілька років щасливо живуть в селі. Олена життям задоволена, свіже повітря їй пішло тільки на користь.