Олеся зра дила чоловіка під час nориву nристрасті, бо хотіла нових відчуттів, але вона навіть не nідозрювала, чим це обернеться в результаті

Олеся працює у великій рекламній компанії. Кілька разів на рік керівництво влаштовувало тижневі тури з різними навчальними програмами. Співробітники їхали зазвичай своїми відділами. У рекламному відділі працювали переважно дівчата. І у вільний час вони зазвичай засмагали, і пили коктейлі.Цього разу відділ, де працювала Олеся, об’єднали з відділом монтажу. Вони спілкувалися з ними не часто. Хлопці монтажного відділу були симпатичними, товариськими та веселими. А дівчата всі на підбір: гарні та доглянуті. Корпоративний відпочинок обіцяв бути цікавим.Близькій подрузі Олесі, Тані дуже сподобався один з хлопців. Олеся була заміжня майже п’ятнадцять років, і трохи заз дрила подрузі:

вона була незаміжня, і робила, все що хотіла.Із Павлом Олеся почала зустрічатися ще у школі, коли їм було по п’ятнадцять років. Через три роки вони побралися. Спочатку у них все було добре, але потім щоденне монотонне життя набридло Олесі. Вона хотіла чогось нового, вибу хового.Таня вмовляла подругу, щоб та трохи відволіклася від своєї ру тини і повеселилася з хлопцями. І вона погодилася. У готелі вони оселилися у сусідніх номерах. Молоді люди влаштовували собі чудові вечірки і весело проводили час. Відпочинок із приємними людьми, відчуття свободи. Як всього цього не вистачало Олесі. Чоловік час від часу дзвонив, але вона не відповідала на них. Так продовжувався весь тиждень відпочинку.

В останній вечір вони добряче випили (T/K) . Таня зі своїм хлопцем усамітнилися у кімнаті. Олеся залишилася біля басейну зі своїм залиц яльником. Роман запропонував їй nереночувати в його номері. Дівчина погодилася.Вранці їх розбудив наполегливий дзвінок телефону. Дзвонив чоловік Олесі. Від ст раху вона навіть трубку не змогла підняти. Тільки зараз усвідомила, що наробила.Роман прокинувся, ніби нічого не було. Олеся зрозуміла, що була як дівчина на одну ніч. Приїхавши додому, все стало ще rірше. Вона навіть не могла дивитися у вічі чоловікові. Со ром за скоєне не дає спати по ночам .