Я вирішила пекти торти на замовлення, і всі довкола мене підтримали, тільки свекруха була проти. Але незабаром доля поставила все на свої місця

Все почалося з того, що мій чоловік розповів своїм батькам, що я почала пекти пиріжки та торти на замовлення.Оскільки мій чоловік на той час працював в офісі, його зарnлати вистачало на те, щоб забезпечувати всю сім’ю, а я займалася суто своїми хобі. Так, це невимовне щастя, коли улюблена справа приносить rроші… мені з цим пощастило.Свекор мене лише похвалив, сказав, гарною справою займаюся, а дівер взагалі став одним із моїх перших замовників. На моєму шляху чомусь встала свекруха (Ev/K) , з якою в мене були хороші стосунки.Вона сказала , мовляв, отримувати за свої пироги я буду малі rроші, і краще не фантазувати, а влаштуватися на роботу краще.

Для неї, якщо й робота, то така, щоби зарnлати вистачало на їжу для всієї родини, а монетизація хобі – доля жалюгідних мрійників.Було трохи прикро, що їй так не сподобалась моя думка. Причому не сподобалася вона тільки свекрусі, свекор, підслухавши нашу зі свекрухою розмову, сказав, щоб я її не слухала і продовжувала займатися улюбленою справою.Через пару місяців компанія, в якій працював мій чоловік наkрилася, отже наша сім’я фактично втратила головний до хід. Саме тоді мої починання пішли в гору.

Чоловік моєї подруги хотів відкрити ресторан, але дізнавшись про мене та спробувавши кілька моїх робіт, запропонував відкрити пекарню.Пекарня вийшла дуже милою. Відвідувачі вже в день відкриття зробили так багато фото, залишили у мережах такі відгуки, що наступного дня однієї мене там не вистачало. Незабаром ми найняли нову робочу силу.Бізнес пішов у гору, і так вийшло, що rодувальником сім’ї на якийсь час стала я, поки чоловік шукав нову роботу. Ось тоді я і втерла носа свекрусі, показавши, що моєю справою я можу заробляти не гірше за чоловіка.