Після весілля вирішили пожити в будинку свекрухи, але ситуація вийшла з-під контролю, як тільки я наро дила дитину

Ми з чоловіком погодилися жити із його батьками після весілля. Він стверджував, що звик до цього, бо це його дім. Він відмовляється від ор ендованих квартир, стверджуючи, що навіщо йому проводити час у чужих будинках, якщо має свій власний?Спершу я була не проти. Я рідко бачила свекра та свекруху, бо була дуже зайнята на роботі. Але все кардинально змінилося після наро дження моєї доньки. Насамперед (Ar/K) , у мене склалося враження, що це дочка моєї свекрухи. Вона бере немовля і починає качати його на руках, як тільки та починає nлакати.

Я говорю їй, що не треба цього робити, оскільки я можу впоратися сама, але вона не слухає. Моя свекруха вважає, що мене неправильно виховували. Вона стверджує, що я rидка, тому що мене виховували без ласки, і вона хоче навчити свою онучку по-іншому. Марно пояснювати їй, що це моя дитина і що я маю заkонне nраво виховувати її. Це стало приводом для початкової св арки.Мій чоловік мовчить. Це робить ситуацію вкрай важкою та драт івливою. По-друге, я не маю особистого простору в будинку моєї свекрухи. За законом я не можу взяти дитину в зал пограти, тому що мій свекор постійно дивиться телевізор.

У мене також немає місця на кухні, оскільки моя свекруха проводить там практично весь свій час. Я спробувала обговорити це із чоловіком. Він сказав, що я стала зарозумілою, що його мати надає нам велику доnомогу, а я просто дуже стараюся і не помічаю її зусиль. Більше того, його родина заборонила моїм батькам приїжджати у гості. Його матері, бачите, важко розмовляти з моєю. Коли мої батьки вперше прийшли у гості, вони просто пішли до іншої кімнати і не розмовляли з нею. Потім до бойkоту приєднався мій чоловік. Зараз батьків відвідуємо тільки я та моя дочка, і я не маю права їх запрошувати.

Я намагалася поговорити з чоловіком про своє бажання бути господаркою власного будинку. Я хочу, щоб це було оре ндоване приміщення, я буду мати повну свободу пересування. Я братиму свою дитину куди захочу, встановлюватиму свої власні правила і вирішуватиму, кого я хочу бачити, а кого ні.Я намагаюся переконати свого чоловіка провести якийсь час із моїми батьками. У мене є кімната в квартирі, де мешкає моя бабуся, і я пропоную пожити там трохи. Ні і ще раз ні. Це жа хливо, я не знаю, що робити. Будь ласка , підкажіть мені …