Випадкова знахідка на пляжі змінила все моє життя. Я й подумати не могла, що в реальному житті таке можливо

Одного разу ми з подругою вирішили забронювати будиночок біля моря на кілька днів для довгоочікуваного відпочинку. Будиночок був не найбільшим, але був затишним і дуже чистим.Пляж був небагатолюдний, теж чистенький, з приємним вітерцем і з безліччю ресторанів, де подавали смачні коктейлі та морепродукти.Ми багато плавали, засмагали, їли-пили. Загалом, відпочивали на повну. А напередодні від’їзду ми вирішили прогулятися пляжем.Надя, моя подруга, вирішила скупатися, а я просто хотіла пройтися босоніж по вологому теплому піску, але раптом мою увагу до себе звернув маленький, блискучий об’єкт, що стирчить з піску.Ми вирішили дізнатися, що це, і, виявилося, це зо лота каблучка, на якій було гравіровано ім’я »Андрій».

Ми не знали що робити. В окрузі людей не було, а залишити знахідку було якось неправильно, з іншого боку і залишати її на місці не хотілося.У результаті ми вирішили шукати власника кільця через інтернет, але часу було мало — вже наступного дня поїздом ми помчали додому.У нашому купе також їхали син і мати, стара жінка, яка всю дорогу розповідала про свого чоловіка, і про кільце, яке вона втратила під час відпочинку, який сnлатив її син.Вона докладно описала обручку, згадавши, що на її обручці було його ім’я, а на обручці його чоловіка, відповідно, її.

У цей момент я тихо дістала обручку з маленької кишеньки сумочки і поклала перед нею, і в ту ж мить її очі спалахнули з таким щастям, яке я в житті не бачила.Вона нескінченно дяkувала нам, а наступного дня, коли ми вже були вдома, до нас прийшов її син, щоб віддячити нам за те, що повернули обручку його матері, адже ми могли б заробити на своїй знахідці rроші, а не ім’я чесної людини.Хлопець відвів нас у свій сімейний юв елірний магазин, де попросив нас вибрати приkраси; ціна не мала значення.Ось так мило і почався мій роман із майбутнім чоловіком.