Останнім часом помітила, що чоловік часто сидить в інтернеті. А те, що я побачила у нього в соцмережах, не жартома жа хнуло мене

Моєму чоловікові 28 років, а мені 25. Є дворічна дитина. Все було добре донедавна, і я не можу сказати, що ставлення до мене чи мого сина змінилося. Мій чоловік дбає про нас, грає з дитиною, розмовляє з нами з любов’ю. Він ні в чому не відмовляє. Доnомагає по дому та робить деякі ремонтні роботи. Однак мій чоловік періодично губиться в нетрях Інтернету, і ось тут і виникає сkладність.Він часто заходить до соціальних мереж, переглядає різні групи, пише коментарі. Особливо йому подобаються гурти, де обговорюються фільми чи комп’ютерні ігри.Я помітила, що він почав отримувати багато повідомлень від жінок.

Схоже, він цілеспрямовано намагається відповідати на жіночі коментарі, не звертаючи уваги на хлопців. Кінцевим результатом може бути довга розмова, іноді св арка, але все завжди закінчується якимось «упсі-пупсі».Нещодавно я зауважила, що кілька жінок (Ar/K) стали його друзями. Коли я запитала його про це, він відповів, що для нього це нічого не означає. Він просто спілкується, переписується у цифровому форматі, а потім забуває про це. Але мені здається, що він все більше залучається до Інтернету.Він має двох подружок, з якими він давно познайомився і з якими часто спілкується. Іноді я підкрадаюся до нього ззаду та читаю деякі повідомлення. Якби вони були справді неупередженими, мене б це питання анітрохи не тур бувало.

Дівчата, навпаки, посилають моєму чоловікові поцілунки, серця і тому подібну дурницю.Одна з них нещодавно поскаржилася, що він їй зовсім не пише, практично закатила істериkу у своїх повідомленнях. «Не хвилюйся, ми такі близькі, як ніколи не були», — відповів їй мій чоловік.Що? Близькі? Тоді у нас із чоловіком відбулася перша суперечка з приводу цієї віртуальної нісе нітниці. Він вважає, що такі розмови для нього не більш ніж розвага. Але чому він може спілкуватися об’єктивно? Навіщо ця пародія та дурні смайлики з поцілунками?Загалом мене це дуже ту рбує. Я ту рбуюся, що нічим добрим це не закінчиться.