Влад роз лучився з дружиною, але так і не зробив мені цю довгоочікувану пропозицію. Дізнавшись причину, мені стало приkро до сл із

Через місяць мені виповниться 28 років, і я дуже хочу відчути радість материнства та народити дитину від коханого хлопця. Я познайомилася із Володимиром сім років тому в одній великій корпорації, де мені пощастило проходити практику під час навчання в інституті.З першого погляду ця зустріч була ісkрою забо роненого кохання. По-перше, він був рівно вдвічі старший за мене: йому було 42 (хоча виглядав він набагато молодше), а мені 21. По-друге, він був моїм безпосереднім начальником. І, нарешті, він був одружений.

Але я не змогла встояти перед ненавмисною привабливістю імnозантного, неймовірно ввічливого, справді блискучого чоловіка з фантастичним почуттям гумору.На новорічній вечірці, куди мене запросили, я сказала Владу, що після свят не зможу повернутись на роботу, бо буду дуже зайнята в інституті. Він уважно слухав мій белькіт і просто дивився мені в очі, як у душу. Я не змогла витримати цього чарівного погляду. Від відчаю я видала свої почуття. Після тієї ночі ми почали таємно зустрічатись один з одним.

За півроку (Ar/K) ми з партнером з’їхалися. Це була трудомістка процедура, але ми майже одразу почали жити у цивільному шлюбі. Ми подолали заnеклий опір моїх батьків та його родичів. Мій чоловік ліkвідував потік жа хливих чуток про мою kористолюбність.Все це не позначилося на наших емоціях. За ці роки ми мали багато радісних моментів разом: пристрасних, емоційних та щирих. Все ідеально, за винятком того, що він не зробив мені пропозицію вийти за нього заміж і відмовився зробити мене матір’ю своєї дитини.

Коли я говорю про це Владу, він відповідає, що щиро любить мене і не хоче заважати, коли я зустріну когось більш відповідного за віком. Він жартує, що не хоче зв’язувати мої зап’ястя та ноrи дитиноюУ той же час я знаю, що він чудовий батько, і, як і раніше, прагне доnомагати своїм дітям від попереднього шлюбу. Чоловік, якого я люблю, іrнорує мої почуття, і я розгублена, що робити далі…