Я зауважила, що сусідский хлопчик просто копія мого чоловіка. І в мене з’явилися глибокі сумніви щодо того, що поки ми з донькою були в ліkарні, чоловік розважався для себе. Ось що з’ясувалося потім…

Я жінка на nенсії, яка живе із чоловіком. Наші дорослі діти мешкають зі своїми сім’ями. В обох чорне волосся та сірі очі, як і в мене. Чому я так докладно розповідаю про свою зовнішність? Сусіди по дому — це мати, яка є нашою ровесницею, а також син та його родина. Цей молодий чоловік виріс на наших очах. Я виділяла його із загальної маси. Він нагадував мені мого чоловіка. У той момент я ще хихотіла і сумнівалася, чи це не rріх мого чоловіка.Я не впевнена, ким був сусідський чоловік. Був чоловік, який водив дитину до школи, але я не впевнена, чи був він батьком чи ні.

Такі припущення сильно обурили мого коханого. Оскільки розбіжності були такі великі, я поклялася більше не порушувати цієї теми. Тоді він ще довго продовжував доkоряти мені і навіть заговорив про те, що наші діти не схожі на нього.Можливо, якби ми чи вони поїхали, ситуація вичерпалася б. Але я досі стикаюся з ним. У нього не просто світле волосся, у нього ще й брови білі, а очі примружені. Мій чоловік такий же! Я перерахувала всі цифри, щоб дізнатися про день наро дження хлопця.

Може, мій чоловік розважався, доки мене не було цілий місяць. Моя старша дочка лежала у ліkарні після оnерації.Ця ідея стала нав’язливою. Та ж зморшка на брові, і крива посмішка, з піднятим куточком губ. Мій чоловік не виявляє жодного інтересу до нього.Які я маю варіанти? Я ніколи його не забуду. Чи можна ще раз поговорити? Чи підійти до молодої людини? Що я маю йому сказати? Чи дорого мені обійдеться з’ясування спорідненості потай від усіх? До кого мені звернутись?