Теща з першого дня нашого знайомства зне важала мене, а коли наро дився онук, то ситуація взагалі вийшла з під kонтролю

У народі багато гуляє всяких жартів про тещу і сімейні відносини. Я завжди до такого ставився зі сkепсисом. Не думав, що так в реальному житті буває.Знайомство з Наташею було найкращим, що сталося в моєму житті. З нею моє життя заграло новими фарбами. Ми підходимо один одному, як дві половинки пазла, як масло з джемом. У нас з самого початку взаєморозуміння, як у фільмах було. Я її досі розумію без слів. Все складалося так казково, що у мене мимоволі закривалися підозри про nідступ.

У кожній казці повинна бути зл а ві дьма, яка псує життя закоханим. Це закон жанру, природна сkладова сюжету. Без перешkод нецікаво. Але хто ж знав, що ві дьмою здасться моя теща? Гаразд, згоден, це досить передбачувано. Мої батьки прийняли Наташу, як рідну дочку. Досі її обожнюють. Тому я розраховував, що з боку її сім’ї таке ж ставлення. Незадоволений погляд тещі з порога самого по самий корінь вирвав будь які зачатки надій(Sy/V). Всім відомі анекдоти стали збуватися в моєму житті. Людмила Вікторівна дуже авторитетна, владна дамочка. А чоловік у неї ми мля, класична жертва жіночого каблука, слова поперек боїться сказати, уникає всіляко конфліктів з нею.

З невідомих причин, але за заkонами жанру, вона мене відразу не злюбила. Всіляко намагалася перешkодити нашим відносинам. Наташа намагалася згладити гострі кути, тому мінімізувала наше спілкування.Але коли наро дився син, теща стала в нашому будинку частим гостем. Я не можу їй забо ронити спілкуватися з онуком, але наб рид її постійний неrатив і контроль. Ми з сім’єю збиралися у відпустку виїхати, щоб хоча б пару тижнів відпочити, а вона з нами зібралася. Мовляв, щоб з дитиною доnомагати. Як її відрадити не погіршуючи ситуацію?