Після того як дружина вийшла на nенсію, її ніби підмінили. Одного разу увійшовши в будинок я прийшов в жа х від побаченої мною картини

У сучасному світі є спокуси стр ашніше, ніж алkоголь і нарkотики. Вони страшні тим, що неочевидні. Моя дружина старша за мене на сім років, але не думаю, що наша nроблема обумовлена її віком. Дочка з’їхала, коли вона на nенсію вийшла. Відразу після цього вона сильно змінилася. Раніше вона дуже багато часу приділяла сім’ї. Мені було приємно повертатися з роботи. Вдома завжди чекала смачна вечеря і тепла сімейна атмосфера. Зазвичай ми ввечері всією сім’єю збиралися, дивилися фільми або просто обговорювали те, що трапилося за день. Я відчував турботу і любов моєї дружини.

Зараз вона стала до мене абсолютно байдужа.Я приходжу з роботи втомлений і кожен день знаходжу її на одному і тому ж місці(Sy/V). Вона сидить біля телевізора і погляду від екрану не відриває. А там завжди якісь ток-шоу дивиться. Абсолютна ма ячня. Мені самому доводиться готувати їжу, вона навіть не дивиться на мене, продовжуючи захоплено дивитися телевізор. Як можна так проводити весь і кожен день? Розуму не докладу. Ток-шоу — її єдина тема для розмов. Вона вірить всьому, що на цих ідіотських програмах показують, і переказує мені слово в слово.

Я вже втомився їй пояснювати, що мені це не цікаво, що мене навіть зл ить цей аб сурд. Вона ніби мене не чує. Поговорити конструктивно з нею не виходить, відразу починає kричати і іст ерити. Її повністю влаштовує таке життя. Вона з дому майже не виходить, навіть за продуктами, а раніше ми часто ходили в гості до друзів.Дивлюся я на приятелів, і мені зав идно. У всіх нормальні дружини, а моя жертва телевізійних програм. Думав, що дочка може на неї вплинути, але вона занадто зайнята дитиною, не хочу її ту рбувати. Що робити?