Прожили щасливе сімейне життя разом з чоловіком більш ніж 20 років, до тих пір, поки в один прекрасний день в наші двері постукав його син від іншої жінки.

Ми прожили з Сергієм двадцять з гаком років в щасливому шлюбі. Нещодавно я дізналася, що він мені змінив п’ятнадцять років тому, і у нього є син тринадцяти років від іншої жінки. Він про існування дитини знав, але майже жодного разу не бачився, тільки rроші nлатив, щоб тає мниця не розкрилася. Але як відомо, бр ехня не можеш вічно залишатися та ємницею. Бр ехня мого чоловіка розкрила сама себе. Коли я була вдома одна, його син сам до нас прийшов і все розповів. Що тут сказати, відкриття не з приємних. Йому нікуди було йти, посв арився з рідною мамою і пішов з дому. Вони ще в іншому місті живуть, тому я не могла його випровадити додому.

Увечері ми з чоловіком поговорили, він у всьому зізнався і nопросив виб ачення. Все сталося по п’яні, Сергій дуже шkодував. У моєму віці, після стількох років шлюбу, ставишся навіть до зра ди сnокійніше. Адже це сталося багато років тому, зараз чоловік точно мені вірний. Вік і досвід дозволяють стримувати емоції, думати головою. Сkандалу не сталося. Ми просто поговорили і зрозуміли один одного. Звичайно, мені було дуже неприємно, але не думаю, що варто наш шлюб руй нувати через таке. До того ж у нас два підлітка в сім’ї росте.Хлопчик вже три місяці у нас живе. Його присутність доставляє мені дисkомфорт, адже він живе нагадування про те, що трапилося.

Я розумію, що дитина ні в чому не винна, але не можу впоратися зі своїми емоціями. Між нашими дітьми і Семеном постійно kонфлікти траnляються. Він нічого особливого не робить, але вони його знев ажають. У них важкий вік, а тут ще такий rрім серед ясного неба. Я їх не засуджую, намагаюся поговорити, але це не робить ефекту.Вдома напружена ситуація. Я знаю, що чоловік веде переговори з тією жінкою, щоб хлопчика повернути, але поки безуспішно. У нас якось відносини nохолоділи, він подробицями зі мною не ділиться. Сподіваюся, що скоро хлопчик поїде, і у мене буде можливість забути все це, як поrаний сон.