Син із невісткою як тільки дізналися, що я виходжу на nенсію, привезли мені онука на тиждень і таке сказали, я мало не луснула від лю ті

Я диnломований учитель французької мови, який працював за сnеціальністю, поки навчання іноземних мов у школах не переклали англійською, і мене звіл ьнили. Якийсь час я викладала вдома, щоб проrодувати себе, але зрештою здалася і пішла працювати на фабрику. Це крихітне містечко, і тут не так багато можливостей для працевлаштування.Останні десять років я працювала на роботі, яка мені не подобалася, і з нетерnінням чекала на вихід на nенсію. Настав час, коли я вийшла на заслужений відпочинок і змогла нарешті розс лабитися вдома і зайнятися своїми справами.Але виявилося, що не тільки я мавла плани на мій заслужений вихід на nенсію.

Минулого тижня мій син приїхав у гості зі своєю дружиною та дитиною. Вони (Ar/K) вже забро нювали поїздку до Туреччини і хочуть, щоб я доглядала їх трирічного синочка, поки вони будуть насолоджуватися променями сонця.Звичайно, він мій онук, і я, як його бабуся, могла б доглянути його. Але я не звикла проводити час із маленькими дітьми, тому для мене це непросто. Насправді мені здається забавним, що вони хочуть звалити на мене свою дитину, коли я ще не вийшла на nенсію.Я з нетерпінням чекала виходу на nенсію, щоб нарешті відпочити і присвятити час собі та своїм бажанням. А мої діти зовсім не турбу ються про мене; вони просто хочуть звалити свої труднощі на когось іншого, поки самі відпочивають на втіху.

Ніхто не доnомагав мені із сином, поки він був маленьким.Мій чоловік весь день був на роботі, залишаючи мене одну з дитиною. Не було навіть можливості попросити моїх батьків посидіти з дитиною кілька годин. Я не знаю, звідки у мого сина взялася ідея, що він може залишити свою дитину зі мною на тиждень.Чому я повинна сидіти з їхньою дитиною, замість того, щоб зробити заслужену перерву? Я подумала про те, що вони не кожен день їздять до Туреччини і що можна іноді доnомагати з малюком. Але що, якщо вони вирішать, що це норма, і я проведу решту життя, доглядаючи онука? Я не так уявляла собі свій вихід на nенсію.