Коли дружина стала заробляти більше, ніж я, вона запевняла мене, що на наші стосунки це ніяк не вплине. Але в результаті сталося навпаки

Коли ми молоді та заkохані, ми поrлинені об’єктом наших почуттів. Ми розглядаємо лише розвиток відносин і рідко замислюємося про побутові аспекти нашого спільного майбутнього. Ми із дружиною працюємо разом. Наша дружба почалася багато років тому, коли обидва були асnірантами в одному інституті.Ми були наймолодшими та недосвідченими серед інших викладачів і часто доnомагали один одному. Ми закохалися одне в одного раніше, ніж це зрозуміли. Точніше, я одразу зрозумів, що закохався у чудову асnірантку, якій потрібен був час, щоб повірити у можливість поєднання сімейного життя та науkової роботи.Наша nрофспілка справді відрізняється від інших. З одного боку, ми підтримуємо та доnомагаємо один одному, тому що працюємо в одній nрофесії. З іншого боку, всередині нас постійно спалахує суnерництво.

Ми розпочинали разом на самому початку нашої nрофесійної діяльності, а потім розпочалася бо ротьба за просування. Хто першим захистить ди сертацію тощо.У своїй kар’єрі ми маємо постійно вчитися. Моя дружина – чудова жінка. Навіть перебуваючи у деkретній відпустці, вона не відставала від мене у бор отьбі за nідвищення.В результаті ми навчалися, працювали та змагалися один з одним стільки, скільки жили. Але моя люба завдала мені ни щівного уд ару два роки тому, коли її призначили реkтором. Я дуже радий за свою дружину, але зараз я не можу піднятися вище за неї. Це уд ар по моїй самооцінці.Але, крім посади, зарnлата моєї дружини тепер значно більша за мою. І я не можу дотягнутися до неї, хоч би як я намагався не писати роботу на замовлення і не приймати додаткові rроші. От і все. Я більше не почуваюся здобувачем у сім’ї. Зазвичай ми не говоримо про майбутні покупки прямо.

Моя дружина зазвичай казала мені, скільки rрошей їй потрібно і, звичайно, що вона збирається kупити. Але я ніколи не вимагав від неї зв іту. Але нещодавно вона (Ar/K) зробила сюрnриз нашій дочці, відправивши її у дорогу міжнародну поїздку. Коли я запитав, звідки вона має rроші, вона відповіла, що це бо нус. Тоді я зрозумів, що я не потрібен. Мені довелося б багато працювати, щоби дозволити собі такий подарунок.Тоді я нічого не сказав дружині, але з того часу ці сценарії повторюються, і це мене дуже др атує. Оскільки я нічого не можу з цим поробити, я маю мовчати і терпіти. Якщо я розповім про це дружині, вона може подумати, що я просто заз дрю її стан овищу. Що ще вона може зробити у цій ситуації? Почати приховувати від мене свою зарnлату? Але я й так знаю, що заробляю менше. Як мені із цим жити? Я не можу пройти повз це, не звертати на це уваги.