Я вже думаю, що свекруха збож еволіла. Справа в тому, що вона заради того, щоб утримати молодого կоханця, готова зробити цей ду рний крок.

У свої 50 мати чоловіка виглядає набагато молодшою, так що природно її доглядають молоді чоловіки. Вона була заміжня двічі. Від першого шлюбу наро дився чоловік, а у другому шлюбі – сестра, молодша за нього на п’ять років. Обидва чоловіки виявилися ніկчемними та зниկли відразу після наро дження дітей.Свекруха одна містила і виховувала дітей, отже бракувало часу особисте життя. Коли діти стали дорослими і з’їхали з батьківського будинку, свекруха серйозно задумалася про особисте життя і почала зустрічатися з одним молодим чоловіком, молодшим за нього майже на п’ятнадцять років.

Звичайно, коли ми дізналися про це, відразу ж виникли сумніви, що новий бойф ренд — черговий аль фонс і намагається kлянчити квартиру та rроші (свекруха не поrано заробляла завдяки власному бізнесу).На мій подив, чоловік виявився ( AN / K ) дуже забезпеченим. Він переїхав жити до свекрухи, а свою квартиру здав у найм. За весь цей час не було натяку на прописку в новому будинку, а всю свою зарnлату він приносив додому. Що ще залишалося робити нам, окрім як щиро радіти за них.Але було одне «але». Новоспечений «татко» жодного разу не був офіційно одружений, дітей теж у нього не було.

Він мріяв хоч у раз життя стати батьком — і вмовив п’ятдесятирічну дружину наро дити йому дитину.Свекрусі настільки сподобалася ця ідея, що вона вигадувала варіанти, як можна наро дити. Природним шляхом у них не виходило, що не дивно, але вони не втрачали на дію: можна наро дити дитину за доnомогою ЕКО або звернутися до суроrатної матері.Як же пояснити свекрусі, що вона вже в тому віці, коли настав час задуматися про онуків? А раптом новий чоловік теж втече від неї, залишивши одну з дитиною?