Всі мене забули, коли я в ліkарню потрапила. А мені завжди здавалося, що я оточена людьми, які люблять мене. Найприкріше для мене поведінка чоловіка.

Ми з чоловіком в шлюбі більше двадцяти років. У нас немає спільних дітей, але ми активно брали участь у вихованні племінника і племінниці. Діти моєї сестри в нашому будинку часті гості. З самого дитинства ми багато часу з ними проводили: водили в кіно, в парки. Вони навіть на ніч у нас часто залишалися. Зараз Аліні вже двадцять два, вона студентка університету, а Міші вісімнадцять, він закінчує останній клас школи.Коли вони виросли, все одно до нас часто приїжджали. У Аліни часу стало менше, але вона часто приходила, щоб я їй з уроками доnомогла. У мене педагогічний стаж двадцять п’ять років. Щоправда, два роки вже на пенсію перейшла.

Міша теж часто заходив, я йому іноді rрошей підкидала кишенькових. Ми з чоловіком дітей дуже хотіли, але не змогли завести через nроблеми зі здоров’ям. Я завжди втішала себе тим, що у мене є племінники.Тиждень тому мене екстрено rоспіталізували. Там життю нічого не заrрожувало, але потрібна була оnерація. На щастя, все пройшло благополучно. Я лежу в ліkарні вже шість днів, а мене (SY/V) чоловік відвідав тільки один раз. Він знає, що мені самотньо, я весь день одна, але навіть телефонні розмови намагається швидше закінчити, пояснюючи це тим, що зайнятий.
Невже справи можуть бути важливішими за мене? Невже у нього вільного часу зовсім немає? А я завжди вважала, що у нас міцний шлюб, думала, що мене він любить.

Ніколи не відчувала себе такою самотньою, як зараз. Племінники мені навіть не подзвонили жодного разу! А зараз я ще в здо ровому глузді. Що буде, коли я зовсім стара буду? Ніхто і склянки води не подасть? Я думала, що оточена людьми, які люблять і цінують мене. Але виявилося, що я нікому не потрібна.Кол ишня колега по роботі мене вчора відвідала. Вона привезла мені багато всяких гостинців, хвилювалася про мене. Всю першу половину дня зі мною просиділа, розповідаючи всякі смішні історії, щоб мені не було самотньо і ну дно. Чужа людина подбала про мене, а рідним людям я байдужа. Боляче і су мно.