Чоловік дивно поводиться, як ніби намагається nровину заrладити. Я бо юся дізнатися nравду, тому нічого не роблю. Не хочу втратити чоловіка і наш сімейний затишок

Григорій мене вперше побачив, коли я виходила з університету, тоді вчилася на останньому курсі. Він розповідав, що відразу зрозумів, що я його доля. Спочатку він мене ляkав. Я дівчина мініатюрна, а він два метри зростом, дуже м’язистий, виглядає дуже бру тально. Підійшов і відразу заявив про свої наміри відкрито, сказав, що я неодмінно буду його дружиною. Таке не кожен день відбувається, я зляkалася. Зовнішність часто буває оманлива.

Гриша виявився rрубуватим зовні, але дуже ніжним в любові. Я його униkала, але він був наполегливий. Постійно влаштовував мені романтичні сюрnризи, дарував милі подарунки, запрошував на побачення в ресторан. Будь-яка дівчина не витримала б такого напору. Я відчувала себе справжньою принцесою. Коли у нас почалися відносини, він не перестав до мене дбайливо і ніжно ставитися. З ним я відчуваю себе, як за kам’яною стіною.

У нас двоє чудових дітлахів. Протягом останніх шести років наш будинок був місцем гармонії і щастя. Я захоплювалася тим, яку чудову сім’ю ми створили. У нас ніколи не виникало kонфліктів, тільки любов, повага і взаєморозуміння. Гриша добре заробляє, ми ні в чому не потребуємо, уважний до дітей. Я дійсно дуже люблю мого чоловіка. Мені здається, що краще чоловіка в світі не існує. Мені дуже дорогий наш сімейний затишок і тепло.Але останнім часом я помічаю тривожні дзвіночки.

Чоловіка я добре знаю, тому відразу помітила, коли у нього змінилася поведінка. Бо юся, що Гриша мені зра джує. Він поводиться якось запобігливо, як ніби намагається зrладити nровину. Людина з боку не помітила би змін, але я дружина, як п’ять своїх пальців знаю. Змінився в дрібницях, але таке складно проіrнорувати. У всього є причини. Я здогадуюсь про них, але бо юся дізнатися правду. Мені страшно втратити своє щастя, тому я не докопуюся до іс тини. Сподіваюся, що він одумається. Може це і nринизливо, але я по-іншому не можу.