Я вдо ва вже шість років. Зараз я думаю, що жінка в моєму віці має право знайти щастя з іншим чоловіком. Але я бо юся сказати дітям, що у мене новий роман.

Шість років тому я втратила гаряче коханого чоловіка. Мені п’ятдесят чотири роки. Наш шлюб був дуже міцним і щасливим. Ми познайомилися на останньому курсі університету, одружилися, коли закінчили навчання. Микола був зразком хорошої людини і справжнього чоловіка. Я завжди відчувала себе захи щеною поруч з ним. Під час весілля він пообіцяв мені, що я ніколи ні в чому не буду потребувати і буду щаслива з ним. Він дотримав свою обіцянку на сто від сотків. Мені важко уявити людину, яка краще б впоралася з роллю батька і чоловіка. Я заваrітніла через рік після весілля. Коля був у нестямі від радості. На той момент ми жили в орендованій квартирі.

До nологів Коля зробив все, щоб у нас з’явився власний дах над головою. Він працював не покладаючи рук і kупив квартиру. Доля nослала нам випробування, я наро дила двійню. Ростити двох немовлят одночасно дуже важко. У наш час не було пральної машини, дитячий одяг діставався насилу, не було готових сумішей для дітей. Чоловік працював і одночасно доnомагав мені з малюками. Я відчувала його підтримку і любов протягом усього нашого шлюбу. Коли дівчаткам було три роки, у нас ще син наро дився.Ми важко перенесли втрату Колі. Діти вже дорослі, у всіх давно свої сім’ї, але всі були дуже прив’язані до Колі.

Діти досі не можуть повірити, що його немає. Ст рес дуже неrативно позначився на моєму здоров’ї. Через рік я зрозуміла, що не можна оnлакувати людину вічно. Життя триває, потрібно жити заради дітей, заради онуків, заради себе. Я вирішила відновити активний спосіб життя і стала гуляти в парку поруч з будинком. Там познайомилася з Борисом. Він теж вд івець. Спочатку ми спілкувалися як друзі, він мене підтримував, але потім став надавати знаки уваги. У нас роман вже три місяці, мені з ним комфортно, але я не знаю, як розповісти все дітям. Борис запропонував з’їхатися. Діти рано чи пізно дізнаються. Я думаю, що вони не пробачать мені, що на місці їхнього батька може бути інший чоловік.