Син привів невістку познайомитися, а я трохи свідомість не втратила від її виду, як тільки вона увійшла через поріг

У мене є двадцятирічний син-студент. Я виростила його одна, і ми маємо гарний взаємозв’язок. Я обожнюю його і завжди підтримувала у всіх його починаннях. Але нещодавно у нас виникла суnеречка. Про блема в тому, що я незадоволена вибором мого сина.Нещодавно я святкувала свій день наро дження. Моя дитина приїхала, щоб привітати мене та провести зі мною цей день. Ось тільки його сюрnриз виявився дещо неприємним! Коли ми розмовляли, мій син повідомив, що приведе до нас свою дівчину. На той момент я була дуже схвильована. Як будь-яка мати, я хотіла своєму синові знайти відповідну супутницю життя.

Я мало не знеnритомніла, коли мій син і його дівчина увійшли до квартири! Дівчина мого сина була (Ar/K) як мінімум моєю ровесницею! Я була nриголомшена; поняття не мала, як поводитися! Я не могла дивитись на них! Не брех атиму, жінка була досить милою і надзвичайно привабливою.Але ж вона стара! Вона не була для нього тією самою! Я ледве пережила свій день наро дження, який, до речі, був найгіршим днем наро дження у моєму житті! Це був просто ж ах! Я не хотіла розмовляти з ними! Я намагалася бути дипломатичною та не висловлювати свого нещастя.

Я вирішила зателефонувати сину наступного дня після святкування. Я спробувала м’яко натякнути йому, що вона не зовсім підходить йому як супутниця життя. Але мій хлопчик образився і повісив слухавку.Будь ласка, порадьте, що мені робити далі. Зрозумійте мене як матір і не засуджуйте! Як я можу переконати свого сина, що їхній шлюб приречений? Може, поговорити з цією жінкою і переконати її покинути мого сина та знайти собі іншого чоловіка?