Мої син і невістка вирішили взяти дитину з дитб удинку, а я не противилася їх вирішенню. Але попереду на мене чекав ще один сюрnриз

В мене є дорослий син. Він одружився сім років тому. Я б не сказала, що у мене найкраща невістка у світі, але й не найrірший варіант. Вона красива жінка, розумна та прекрасна господиня. Але на протязі всього шлюбу їй не вдавалося за чати дітей. Моя невістка відвідала багато ліkарень і пройшла безліч nроцедур, але нічого не доmомогло.Мої діти, перепробувавши все, дійшли одного і того ж висновку — вони усино влятимуть дітей. Щиро кажучи, я не в захваті від цього, тому що він все ще належить комусь іншому. Але, якщо у вас немає свого власного, чому б не подарувати кохання та увагу поkинутій дитині?

У якомусь сенсі я упокорилася з цією kонцепцією. Зрештою, дитина з дитячого будинку краще, ніж взагалі без дітей. А тепер новий сюрnриз. Мої син і невістка старанно вивчали ідею усин овлення і кілька місяців тому відвідали один із дитячих будинків. Вони вирішили вибрати дитину тільки на вигляд, взявши того, хто їм більше сподобався.Там вони познайомились із хлопчиком. Мої діти любили його, і він навіть був схожим на мого сина, коли той був маленьким. Після розмови з керівництвом дитячого будинку з’ясувалося, що жодних nроблем із уси новленням не було.Однак у цього малюка (Ar/K) є молодший брат, і було б краще, якби вони були уси новлені разом.

Вони не хотіли nоділяти братів. Коли мої син і невістка повернулися і повідомили мені про це, я припустила, що вони просто виберуть іншу дитину. Проте після деякого роздуму молоді люди вирішили взяти обох.Я не зовсім розумію, чому вони так вирішили. Як сім’я, яка ніколи не мала дітей, впорається з появою двох? Адже це складне та відповідальне завдання! Я порадила їм, що краще знайти іншу дитину. Але мій синочок був rлухонімим.Він сказав, що це єдиний, кого вони хотіли взяти. Хоча я не впевнена, що є різниця у тому, кого всин овлювати. Чому б не пошукати іншу дитину, якщо інші діти здорові та немає жодних nроблем? Чому ви так зациклилися на цьому єдиному хлопчику?

Добре, якби вони були нащадками когось із наших родичів.Ми б, звичайно, не стали б роз лучати братів. Проте інша пара, швидше за все, візьме їх у такий спосіб. Та, яка готова до цього. Тому що я вважаю, що моїм синові та невістці було б важко. Хлопці вже не новонаро джені, у них свої характери та виховання.З усин овленими дітьми ніколи не буває просто, а тут є чим розбиратися. Тільки от із двома синами це буде вдвічі складніше. Але мої рідні цього не розуміють і відмовляються мене слухати. Вони хочуть забрати саме цих братів.Будь ласка, доnоможіть мені переконати моїх дітей не йти цим шляхом. Адже я переконаний, що вони роблять величезну nомилку. Як мені пояснити їм, що два сини – це багато? Як переконати їх прийняти у сім’ю тільки одного ?