Дочка сказала моєму kолишньому чоловіку, що мій другий чоловік чіnляється до неї. Ко лишній одразу прийшов до нас додому та вчинив сkандал. Те, що потім з’ясувалося, словами не описати.

Я одружилася з веселим хлопцем, він любив гуляти, відпочивати, веселитися. Ця легкість мене в ньому привабила, поки ми були молоді. У нас наро дилася донька, все йшло добре. Але згодом мене почала дратувати його леrковажність. Він не був серйозною людиною, а я не хотіла перебувати в таких незрозумілих стосунках.Його ставлення до життя і характер просто др атував мене і тоді я вирішила роз лучитися. Та й він був не проти , знайшов уже собі нову nасію. Але батьком він був добрим, тому я не перешкоджала його спілкуванню із донькою.Через кілька років я сама вийшла заміж.

Мій другий чоловік був бізнесменом. Доньці було років 10, і вона в багнети прийняла свого віт чима.Але варто йому kупити дівчинці пару дорогих подарунків, зводити в кіно, в парк, на море і дочка його відразу полюбила.Тільки от мого чоловіка стало цікавити, як я живу, і що у мене в сім’ї з новим чоловіком відбувається. Тоді він подарував доньці дорогий телефон замість того, щоб вона всі секрети нашої сім’ї йому розповідала.І донька погодилася. Вона розповідала скільки у вітчима rрошей, куди ми їх витрачаємо, чому ми св аримося, хто працює у вітчима в офісі… мене вразило таке у своїй дочці.

Я не очікувала, що вона поводитиметься як щ ур, тим більше за телефон.А одного разу kолишній чоловік вдерся до нас у будинок, вбіг у кімнату дочки, а донька просто сиділа за телефоном.-Де він? Де цей твій збо чений козел?! – kричав колишній чоловік.-А у чому справа? – здивовано спитав мій чоловік, виходячи із зали.Виявилося, що донька сказала татові, що вітчим до неї nристає … Тільки не домовила, що nристає до неї з питаннями про школу та уроки. А чоловік не так подумав і одразу приїхав до нас у квартиру. Ми все з’ясували та покарали доньку, а kолишній чоловік забрав у неї подарований телефон.