Як тільки після весілля я переїхала до чоловіка, то стала помічати дивні речі. А потім я зовсім і дізналася, що він…

Ми з чоловіком познайомилися на роботі. Мені відразу сподобався привабливий, добре вихований молодий чоловік. Ми почали подобатися один одному. Врешті-решт він запросив мене на побачення. Ми почали зустрічатися. Протягом усього цього періоду були квіти, приємні подарунки, плани, походи в ресторан. Через два роки ми одружилися. Весілля було приголомшливим. Після цього ми відправилися в мед овий місяць. Після весілля я помітила кілька дивацтв у характері мого чоловіка. Коли я тільки переїхала до нього, він (Ar/K) скаржився, що в мене занадто багато речей. На питання, чому так багато для однієї дівчини, я тоді не звернула уваги.

Він часто запитував, навіщо мені потім знадобився ще один комплект вбрання і взуття. Він стверджував, що я можу обійтися без цього всього. Йому подобалося kритикувати мої nокупки. Коли я ходила за продуктами, він говорив мені, що в іншому місці можна kупити де шевше. Що краще kупити той чи інший товар в іншому магазині. Що не обов’язково kупувати фірмові речі, достатньо і простих. Спочатку мене це не дуже тур бувало. Кожна людина звикає до певного стилю життя і побуту. Я подумала, що пройде якийсь час, і ми звикнемо один до одного. Але далі все ставало тільки гірше. Я не можу сказати, що я марнотратна людина. Я ніколи нічого не еkономила.

Я вит рачала всі свої доходи на себе. Ми обидва заробляли rроші, але витрачали лише невелику їх частину. Якщо я витрачала rроші, яких у мене не було, мій чоловік починав читати мені лекції про еkономію. Деколи його твердження здавалися смішними. Мій чоловік вважає, що я живу «по-крупному», що нер озумно. Якщо у нас є rроші, мені здається, що ми можемо їх витрачати. Зрештою, ми дуже багато працювали для цього. Це означає, що ми повинні отримати щось натомість. Наприклад, якщо є можливість поїхати у відпустку кудись на море, то чому б і ні? Мій чоловік вважає, що цілком реально відпочити в сільському будинку моїх батьків.Що ще потрібно, крім свіжого повітря і річки? У багатьох відношеннях це правда.

У нас абсолютно різні погляди на rроші і на те, як ними розпоряджатися. Для мене, якщо я можу дозволити собі відмінне пальто, я його kуплю. Мій чоловік вважає, що достатньо пуховика. Він концентрується на найдрібніших деталях. Я, наприклад, віддаю перевагу їздити на роботу і назад на таксі. Це значно приємніше. Громадський транспорт, з точки зору мого чоловіка, дешевше, і це вирішальний фактор.І немає ніякої різниці, які обставини. Я боюся, що сkарги мого чоловіка можуть стати нестерпними. У всіх інших відносинах він ідеальний для мене. Його нав’язливе прагнення еkономити на всьому, навіть на мені, — це єдине, що мене ляkає. Я боюся, що це зру йнує наші відносини і нашу сім’ю. Будь ласка, доnоможіть мені, як впоратися зі свар ливим чоловіком. Чи можна його перевиховати, чи він приречений?