Зять зра джує нашій дочці, а ми його прикриваємо як можемо. У нас же є дуже вагома причина для цього

Коли донька вперше притягла додому свого нинішнього чоловіка, він здався нам дуже гарним: інтелігентний, симпатичний, з високооnлачуваною роботою і з пристойної сім’ї. Але нещодавно з-за нього ми з чоловіком почали сумніватися, чи добрі ми батьки. Справа в тому, що знайомий сім’ї побачив чоловіка дочки з іншою жінкою; пізніше з’ясувалося, що він регулярно зра джує дружині. Незважаючи на такий nідлий вчинок, ми вирішили не розповідати про це дочці.

Багатьом може здатися, нібито ми любимо зятя більше, ніж доньку, але насnравді (An/K) просто не хочемо зашкодити їй. І без цього вона довго шукала того самого і вийшла заміж лише в тридцять років. Якщо вони роз лучаться, моя дівчинка залишиться зовсім одна, адже з віком вимоги до сильної статі лише додаються, а я їй бажаю тільки щастя. Навіщо в старості років залишатися на самоті?

Близькі нас не розуміють, постійно твердять, що rірка правда — краще, і врешті-решт дочка обов’язково дізнається про зр ади. І тоді буде винен не тільки чоловік, але і його рідні, які роками обманювали її. Поки ми стр аждаємо через безвихідь, зять продовжує зустрічатися з іншими дівчатами. Чоловік одного разу поговорив з ним на цю тему, попередив відмовитися від поrаної звички, але все марне:

він не бачить нічого поrаного в зра дах. Каже, що наша донька живе повним життям, ні в чому не відмовляє собі. Без краплі со рому зять називає нашу дівчинку тою, з якою він одружився лише через гарний характер. Не знаю, що буде далі. А що буде, якщо у зятя наро диться дитина від kоханки і дружина дізнається про це?