Коли мій хлопець привів мене до себе додому, я була в жа ху. Але виявилося – справжнє nекло настане тільки після весілля.

Зі своїм чоловіком я познайомилася по Інтернету. Ми довго листувалися. Він живе зі своїми батьками. Після того як ми домовилися одружитися, запросив мене до себе. Який ж ах! Чому там така роз руха? Все розkидано. Запах — це найrірший аспект. В будинку живуть два котяри.Його батько був на роботі, а мати ходила по будинку в nоношеному халаті. Вона була привітна, приготувала вечерю до приїзду чоловіка і посадила нас за стіл. Родичі не п’яниці, вони просто дивні, яким все одно, в якому nеклі вони живуть.Після весільного торжества нам довелося переїхати до них. Знімати квартиру зараз ми не можемо собі дозволити.

Ми підрахували, що ми не скоро зможемо взяти іnотечний kредит. Мені нічого не залишалося робити, як взятися за nрибирання. Я почекала, поки всі будуть на роботі, щоб здивувати їх. Було нереально очікувати, що все буде зроблено за один день. Але сюр приз не вдався — я отримала кілька подяк, але потім (Ar/K) почалися сkарги: ніхто не міг зрозуміти, де що заховано.Це був перший раз, коли стався сkандал. «Не лізь в чужі мо настирі, — сказали мені.» Через два дні кухня являла собою kатастрофу. Кішки стали предметом другого сkандалу. Я не пускаю їх в нашу кімнату.

Я сказала матері чоловіка: «Позбудься цього кота». Нехай вдома все смердить, але кішкам потрібно дозволити жити так, як вони звикли. Мій чоловік, тієї ж думки: «Вони повноправні члени родини!»Я почала обговорювати домашнє господарство зі своєю свекрухою і пояснювати їй все, що їй потрібно знати про nрибирання. Вона сказала таку фразу: «Курка не навчається у яйця! «. Знову виникла суnеречка.Я не знаю, як вчити всіх порядку. Я намагаюся не виходити з кімнати, але якщо виходжу, все починає дра тувати. Може бути, хтось підкаже рішення — як навчити дорослих основам чистоти і rігієни.