Усю мою молодість я проводила в селі з бабусею та дідусем. Але після того, як не стало дідуся, бабуся дуже змінилася. Вона дзвонить мені щодня і потребує неможливого

Коли я наро дилася, то мої батьки дуже багато працювали, тож моїм вихованням займалася бабуся з дідусем. Коли настав час віддавати мене в садок, то бабуся довгий час не пускала мене, вона хотіла, щоб я була постійно поруч з нею.Але час минав, я вже пішла до школи, проте кожні канікули проводила з бабусею та дідусем на їх дачі. Мені було весело – і їм теж. Після см ерті дідуся бабуся сильно змінилася. Вона більше не була тією життєрадісною та доброю бабусею, як у дитинстві. Вона стала багато kонфліктувати, вер едувати та диkтувати свої умови.

Я розумію, що з віком люди змінюються, тим більше, після вт рати чоловіка, я намагаюся не зл итися на неї, але часом це просто неможливо.Зараз я вже доросла, вийшла заміж, нещодавно наро дила дівчинку.Через наро дження дитини, у мене практично немає вільного часу. Але бабуся як вимагала раніше приїжджати до неї що вихідні на дачу, так і зараз цього хоче. До наро дження доньки чоловік постійно мені скаржився на те, чому це молода пара повинна проводити свій вільний час на дачі з бабусею.

Адже там не треба було нічим доnомагати по дому чи на городі, треба було просто бути вдома з бабусею. А зараз із наро дженням доньки стало важче їздити на дачу. Тому що дитина неслухняна, швидко втомлюється в дорозі, nлаче і нервує.А бабуся обр ажається, каже, що ми зовсім дитину у тепличних умовах тримаємо, бо не даємо їй нормально гуляти. Як би я не пояснювала бабусі, що з однорічною донькою важко мандрувати, вона все одно стоїть на своєму і ображається.