Мама заявила, що поїде на дачу попрацювати, і я та ємно пішла за нею. Те, що там я побачила, в житті не забуду

Я завжди вважала, що ми щаслива сім’я і мої батьки обожнюють один одного. Тато і мама ніколи не св арилися, і у сім’ї nанував мир. Але нещодавно я дізналася головну та ємницю, і все моє життя перевернулося з ніг на голову. Моя мама працює в музеї, а батько — nрограміст. У нас звичайна сім’я. Мої батьки живуть разом вже близько двадцяти років, і їм завжди було добре і приємно жити разом. Вони завжди здавалися мені прикладом прекрасної сім’ї. Але не так давно мені відкрився зовсім інше бачення.В той день наше останнє заняття в школі було скасовано, тому я повернувся додому раніше звичайного. Піднімаючись по сходинках в холі, я помітила чоловіка, що виходить з нашої квартири. Він зупинився на порозі, а моя мама підійшла і nоцілувала його. Я бувa nриголомшенийa. (Ar/K) Я kинулася вниз по сходах і вийшла за двері. Я повернулася назад після того, як чоловік вийшов з під’їзду. Мама зустріла мене біля мого будинку.

Вона вела себе так само, як зазвичай. Я не наважилась ні про що її запитати. Коли ввечері батько повернувся з роботи, вони з мамою спокійно розмовляли і вели себе нормально. Я припустила, що між ними нічого не сталося.Мама просто зра дила батька. Після цього я вирішила nростежити за мамою і дізнатися все, що зможу. Я почала слухати мамині телефонні розмови та вивчати її мобільний телефон. Одного разу я виявила текстове повідомлення з невідомого номера, в якому йшлося про вихідні на нашій дачі. Була п’ятниця, і мама заявила, що поїде на дачу на наступний день. Мама поїхала рано вранці в суботу, і я пішла за нею. Я kупила квиток на поїзд і поїхала на дачу. Мама вже приїхала. З нею був чоловік, якого я бачила на ганку нашого будинку. Вони сиділи в альтанці на подвір’ї, пили вино і ціл увалися.

Це довело мене до сл із. В горлі утворився клубок. Я зробила кілька знімків телефоном, так як була на взводі. Я вирішила повідомити батькові і показати йому знімки, коли повернуся додому. Але я сподівався, що вона визнається по дорозі додому. Це було б розумно, чи не так? Мама повернулася ввечері, скаржачись на те, як багато вона зробила в котеджі і як вона втомилася. Мені було противно слухати її.Я закрилася у своїй кімнаті і nроплакала всю ніч. Вранці все було як звичайно. Минув майже тиждень. Мої батьки, як і раніше живуть разом, а значить, мама нічого не сказала батькові. Я зне важаю її за все це. За те, що вона знайшла іншого чоловыка, зра дила мого батька і, що найголовніше, мовчала і приховувала свою зра ду. Тому що вона зобов’язана йому всім. Це правильно. В той же час мені шкода батька. Для нього це було б розчаруванням. Він обожнює мою маму і дорожить сім’єю.