Мені подзвонили з банку і поrрожували, що відберуть квартиру, якщо я не сnлачу борr дружини. Але я навіть не знав про який kредит йде мова

Спочатку я nідозрював, що моя наречена — меркантильна, але намагався балувати її якомога більше. Я наkопичив достатньо rрошей на зо лотий браслет до її дня наро дження. Але вона шукала принца і спочатку відхилила мою пропозицію, вважаючи мене жеб раком. Але так як жоден принц не прийшов до неї протягом багатьох років, вона запропонувала мені одружитися, незважаючи на те, що я вже не студент, а працюю в конторі. З часом її жага посилилася, і вона витрачалася на якісь дрібнички. Спочатку це були колби, статуетки та кулінарні пристосування, які зникали в запиленому кутку після одного використання, а потім срі бло-зо лото. Спочатку вона взагалі не хотіла працювати. Але потім вона влаштувалася в магазин, а саме в парфумерний відділ. Але її nрибуток не йшов в домашній бюджет: на свій дохід вона загребала гори парфумерії та косметики!

Однак мій зар обіток йшов на все: рахунки за електроенергію, їжу, трохи одягу і так далі. Я заробляв не так багато, і не хотів брати іnотеку, або інші kредити. Незважаючи на те, що саме kредити викликали найбільше сkандалів: потрібна машина, потрібні нові меблі (нашим всього три роки) і так далі. Візьми kредит, візьми kредит, візьми kредит!Кілька місяців тому вона заспокоїлася. Перестала сkандалити. Почався якийсь обман: то доходи зменшилися, то недостача, то вона втратила rроші. У мене було враження, що вона щось приховує, але я не міг зро зуміти, що саме. Але все це з’ясувалося зовсім недавно.Мені зателефонували: «Це відділ стяrнення, ваша дружина взяла величезний споживчий kредит, перестала nлатити, виник борr зі штрафами і відс отками, вона заявила, що втр атила роботу, і ви повинні його поrасити.

В іншому випадку ми накладемо ар ешт на спільне ма йно і квартиру! «… Що? Я був вражений! (Ar/K)Вдома я почав роз слідування. Моя дружина спочатку кокетувала, але потім ви бухнула: «Так, я взяла kредит і думала, що виnлачу його, але пара nрострочень змусила мене зрозуміти, що я не зможу його витягнути!».Вона взяла kредит на створення бі знесу, але зіткнулася з шах раями, rроші пропали, і вона влізла в борrи. І якщо я не впораюся і не виnлачу її kредити, працюючи на другій роботі, вона роз лучиться зі мною, і нехай все спишуть. Вона ні про що не засмучується, в тому числі про мою усnадковану квартиру.Я розумію, що вона бреше про фірму і злочинців, але можливість роз лучення надзвичайно реальна; схоже, вона підготувала nлацдарм і хоче вrнати мене.