Коли моя мама дізналася, що я зра дила своєму чоловікові – то зробила щось немислиме. Таке від неї я точно не очікувала

Я зра дила своєму чоловікові. Про це незабаром дізналася мати, і недовго думаючи, переписала весь свій сnадок на мого чоловіка. Знала б вона, як він при кожній нашій зустрічі посміхається і зл овтішається на цю тему. Йому приносить задоволення дивитися на те, які емоції у мене виникають від такого ставлення і вчинку рідної ж матері. Зараз я живу у своїх близьких друзів. Квартири у мене немає, а чоловік подав на роз лучення. Весь час я уявляю собі, як він переїжджає в «свою» нову квартиру. Це сильно бі сить і др атує мене.

Всі мої подруги радять звернутися до хорошого юр иста. Подати nозов і від судити те, що по праву належить мені. На їхню думку, єдиним виходом є визнання матері недіє здатною. Але я не можу вчинити так через своїх сестер.Від мене відвернеться не тільки мати і моя сім’я, але і всі наші родичі. Та й виглядати це буде, як відбирання ма йна, а не відновлення справедливості. Ніхто і слухати не захоче мене. Але ж (M/V) всім, все одно. А може це і на краще. Якщо все одно, то я поступлю так, як вчинили зі мною.І якщо мені це вдасться, і все ма йно повернеться мені і сестрам, то тоді зл овтішатися над чоловіком будемо вже ми.

Уявляю собі, як він умовляє мене змінити своє рішення, або просить знову возз’єднатися.Але вся складність полягає в тому, як переконати нашу матір, щоб вона і не втручалася в су довий процес. У цьому випадку також небажано присутність наших родичів. Треба враховувати і те, що у чоловіка в су ді є близькі знайомі, які також будуть заважати веденню нашої справи, і вставляти нам палиці в колеса. Світ хоч і сповнений складнощів, але саме це мене в ньому і загартовує. Я вирішила бо ротися до самого кінця, і відстоювати свої права і справедливість.