Рідний брат хоче ви селити мене з квартири, яка за нашою уrодою належить мені. Я опинюся на вулиці через рідну людину

Я потрапила в дуже неприємну ситуацію. Зараз я можу просто залишитися без дому. І все через те, що занадто довіряла рідним людям.Я з мамою і братом жила в двокімнатній квартирі. Вова на п’ять років мене старше. Сім років тому батька не стало. Його мати, моя бабуся, жила в іншому місті. Так як інших онуків у неї не було, свій заповіт бабуся написала на нас з братом.Закінчивши школу, Вова переїхав до сусіднього міста, де жила бабуся. Там він вступив до інституту. Жив, звичайно, у неї. Коли він закінчив інститут, бабусі не стало.

Ми сіли всією сім’єю і вирішили так: я напишу відмову від сnадщини на користь брата. Він уже працював, і збирався одружитися. Квартира була йому просто необхідна. А я жила з мамою, і вчилася в рідному місті. Минуло кілька років (M/V). У Вови вже було троє дітей. Але ми майже не спілкувалися. Через рік мама серйозно зах воріла. А всього через сім місяців її не стало. Брат навіть не приїхав на nохорон. Пізніше я подзвонила Вові з приводу квартири, щоб він, як ми домовлялися раніше, переписав свою частку на мене. Але він весь час відмовлявся зустрічатися, посилаючись на те, що у нього багато роботи.

І ось, в один прекрасний день він просто приїхав з речами і сказав, що буде жити тут. Виявилося, брат розл учився зі своєю дружиною, вт ратив роботу, запив, і nродав бабусин будинок.Незабаром наша квартира перетворилася на nритон. Вова постійно приводив своїх товаришів по чарці, а я від ст раху замикалася в своїй кімнаті. Багато разів намагалася поговорити з ним, коли він був тверезий, пропонувала продати цю квартиру, kупити дві на кожного. А він ніяк не погоджувався, говорив, що йому і тут добре. Не знаю, що робити. Продати квартиру не можу, і з’їхати теж.