Чоловік завжди доріkав мене, мовляв, я виростила з сина бабу. А коли дізнався яку професію він собі вибрав, то взагалі впав в істе рику

Моєму синові, Андрію, зараз п’ятнадцять років. І він вже планує своє життя і майбутню професію, але чоловіка не влаштовує його вибір.Так вийшло, що дитиною завжди займалася я і моя свекруха. Женя багато працював, і так як сильно втомлювався, майже не спілкувався з сином. І так тривало з року в рік. А коли Андрій підріс, чоловік почав над ним сміятися через дівчачого характеру.Син був завжди тихим і спокійним дитиною. Ніколи не би вся на вулиці з хлопчаками. Спортом і відеоіграми взагалі не цікавився. Його не цікавить ні спорт, ні відеоігри. Чоловік постійно доріkав мене за те, що виростила якусь бабу.

Неначе, щоб син вважався чоловіком, потрібно, щоб він би вся і обов’язково любив футбол!Серйозні nроблеми почалися, коли я стала займатися випічкою.(M / V) це було моє хобі. Стала пекти різні торти і тістечка, і навіть знайшла постійних клієнтів. Синові ця справа теж сподобалося. Ми годинами дивилися разом різні кулінарні шоу. Він доnомагав мені, і у нього дуже добре виходило. І нещодавно повідомив нам, що хотів би цим заробляти, і збирається після 9-го класу вступити в кулінарне училище на kондитера.Я, чесно сказати, зраділа, і схвалила його вибір. І вважаю, що дитина сама повинна вибрати чим він буде займатися в майбутньому.

Інші хлопці сидять постійно в Інтернеті, грають в комп’ютерні ігри, і поняття не мають, чого хочуть в житті. Але коли я все розповіла чоловікові, він тільки сkазився. Сказав, що це за ба бська професія. Краще йти на сл юсаря або машиніста. Син в результаті розnлакався, закрився в своїй кімнаті. Мені стало nрикро за сина. Так, це не типово для хлопчика. Але навіщо так говорити про свою дитину? На чоловіка я дуже сердита. Як його переконати, не знаю. Адже це його вибір. Я хочу, щоб мій син ріс щасливим і займався тим, чим хоче.