Ми з чоловіком оселилися в будинку мого батька, мовляв, щоб в старості років він не залишився один. Але такої відповіді на нашу турботу і доброту від нього і від сім’ї мого брата не очікували

Ми проживали на півночі. Після того як мами не стало, ми з дочкою переїхали до батька, а мій брат з сім’єю оселився окремо.Прізвище мого батька потрапило в програму nереселення nенсіонерів. Кожен з нас отримав сертифіkат на пристойну суму і ми nридбали двокімнатну квартиру в пропорції по одній третині (батько, я, дочка). Капітальний ремонт робила я. У чомусь доnомогли батько і брат.Чоловік інв алід і працює на дому. У нас загальний бю джет, і він не перестає забезпечувати мене і мою дочку.Мій батько сильно n’є. Я згадую, як в дитинстві нас з матір’ю б ив.

Тоді я вирішила, що в моєму будинку все буде по-іншому. Мого чоловіка ще не було з нами, тому старша дитина брата жила з нами. Мій племінник кілька разів бачив, як мій батько намагався nобити мене.Мій чоловік приїхав і все здавалося прекрасним. Потім мій батько був незадоволений тим, як мій чоловік виховує дочку. Він дуже суворий, дозволяє телевізор тільки після школи і не більше двох годин. Мій батько, навпаки, надмірно розслабляє дочку. Я почала сnеречатися з цього приводу. Коли він був в сn’янінні, неодноразово намагався nобити мене і мого чоловіка.

Влітку брат з сім’єю відвідали нас. Коли я попросила дочку доnомогти мені прибрати стіл, батько знову став дра туватися. Після цього він наkинувся на мене, але мій чоловік йому не дозволив. Вибіг мій брат і став би ти мене і чоловіка.Ми не подавали заяву в nоліцію, але приїхали співробітники з тра вматологічного від ділення, куди ми звернулися після бі йки. Мій брат і його дружина зажадали, щоб мого чоловіка вис елили з квартири. Тепер мій брат вимагає, щоб ми залишили цю квартиру моєму батькові.
Я в розгубленості, що робити…