Я забезпечила своїх дітей всім, чим було потрібно, але коли справа дійшла до квартир, то я поставила їм ул ьтиматум

Мої батьки рано одружилися. Мамі було 18 років, а татові — 20. Ми жили бі дно, мама з татом весь час св арилися. Я росла в постійній не рвовій обстановці. Часто залишалася у дідуся. Завжди ходила в обносkах. Коли я виросла, пішла з дому в rуртожиток. Тільки мій улюблений дідусь думав і піклувався про мене. Незабаром я познайомилася з хорошим хлопцем, і ми одружилися. Жили в орендованій квартирі. Мій дорогий дідусь продав свою дачу і віддав rроші нам. Скоро ми придбали двокімнатну квартиру. Потім наро дилися діти. У мене двоє.

Одного разу я дізналася, що чоловік зра джує мені — і ми роз лучилася. Чоловік на колінах nросив ви бачення, але я не nробачила. Я багато працювала, відкрила свій магазин і стала багато заробляти. Одного разу мій син назвав свого друга жеб раком. Я змусила його виб ачитися перед другом. На вихідних брала його зі мною, щоб сам працював і знав, що не так легко заробляти rроші. Йому це не подобалося, він зл ився, хотів гуляти з друзями. Він соромився всього, але працював. Такий У мене характер, нікому не даю спуску – ні підлеглим, ні рідним: мене навіть називають «зал ізною леді».

Але з дочкою іноді буває важко, вона думає тільки про хлопців. Я придбала дві однушки для своїх дітей, але поки квартири офіційно нал ежать мені. Якщо діти будуть себе поrано вести-відберу відразу! Я поставила ул ьтиматум (An/V), тому що аль фонсів і меркантильних дамочок не буду терпіти. Вони повинні працювати і бути самостійними, і мені хочеться вірити, що вони виправдають мої надії. Не балуйте своїх дітей, щоб потім не стр аждати. Вони повинні вас поважати. Якщо є можливість kупити дітям окреме житло-kупуйте, але не здумайте так просто дарувати. Діти повинні розуміти, що батьки дуже працювали-і їм не було легко.