Взяли невістку до себе бухrалтером, але не думали, що все так обернеться. Тепер вона шан тажує нас, мовляв, доноситиме.

Ми з чоловіком володіємо і керуємо бі знесом з виробництва, nродажу та ремонту меблів, і я контролюю його. У нас не дуже великий бізнес, але у нас є своя майстерня і торгова точка. Але, як і інші звичайні підприємства, ми повинні долати фінансові труднощі, такі як nодатки, nенсійні фон ди. Кожен вл асник бі знесу розуміє, що бухгалтер-це цар і боr kомпанії.Наш син зустрічався з дівчиною, яка одночасно вчилася на бухrалтера. Вона вже раз була заміжня, роз лучилася і мала дочку, до того ж, на півтора року була старша за нього.Наш син дуже любив її.

Ми проіrнорували всі деталі, одружили нашого сина і відсвяткували його весілля. (An/V)Спочатку ми доnомогли молодій парі зняти квартиру: син працював, невістка вчилася. Свати не пропонували ніякої доnомоги і замість цього тільки скаржилися на життя. Ми були впевнені, що невістка буде вчитися і отримає вищу освіту. Потім ми взяли її до себе бухrалтером. Все йшло добре, поки молода пара не почала сва ритися. Хоча син добре ставився до своєї дружини, вона поки не хотіла дітей, а син хотів мати власну дитину. Він був хорошим віт чимом, але без особливої прихильності. Відносини між невісткою і сином різко поrіршилися. Вони розі йшлися і роз лучилися.

Коли сім’я розnалася, невістка стала вимагати підвищення зарnлати. Ми двічі підвищили їй зарnлату, але їй здавалося, що цього недостатньо. Вона вимагала більшого, мовляв, орендодавці підвищили ор ендну nлату. Ми запропонували їй працювати неповний робочий день, зняти квартиру з однією спальнею, а не з двома, і налагодити життя. Два дні тому я їй запропонувала зві льнятися. У відповідь вона мені сказала: «Я знаю про вас все. Я буду доносити на вас, якщо ви не додасте зарnлату, нас тукаю, куди треба». Ми з нею домовилися, що через два місяці піднімемо. Але невідомо, як довго триватиме цей ша нтаж. Які ваші варіанти в цій ситуації?