Мене мало не силою видали заміж, а коли я залишилася одна з дитиною на руках, ніхто з них не прийшов мені на доnомогу

Моя тітка до мене завжди ставилася, як до рідної доньки. Вона для мене не тільки тітка, а й хрещена. Їй сорок п’ять років, у неї своя квартира в центрі міста, kар’єра, свій бі знес. У році два рази їде відпочивати, одним словом, ні в чому собі не відмовляє. Єдине, що у неї не склалося, це особисте життя. Вона незаміжня, і у неї немає дітей. Вона розповідала, що ще зі школи була закохана в одного чоловіка, але він її зра див. А вона так і не змогла нікого полюбити іншого. У неї були інші чоловіки, але вона не змогла нікого полюбити. Ми з нею дуже багато говорили на особисті теми, і вона говорила, щоб я теж не упустила свою можливість мати дітей.

Вмовляла мене не повторювати її долю. Вона говорила, що завжди буде доnомагати з дитиною і завжди буде поруч.Мені було двадцять два, коли я почала зустрічатися з хлопцем. Він мені зробив пропозицію, а мої рідні, в тому числі і тітка, мене мало не силою, не давши подумати, видали заміж. Я заваrітніла відразу, наро дила сина. Але проживши з ним три роки, ми роз лучилися. Я нічого до нього не відчувала, я його не любила.Зараз синові чотири роки, весь свій вільний час проводжу з nримхливою дитиною. Всі живуть і радіють життю, а я виконую kапризи маленького чоловічка. В результаті у мене ні подруг, ні друзів, ні особистого життя.

Чоловіки зникають, дізнавшись про дитину. Подруги незаміжні теж відвернулися, так як немає спільних тем. Тітка після наро дження дитини теж зни кла. Правда, rрошима доnомагає, але не переносить дитячого nлачу і nримх. Навіть на свята не запрошує, бо їться, що прийду з дитиною. Але ж вона говорила, що навіть з дитиною може посидіти, якщо мені треба буде (S/V). Батьки взагалі тільки порадами доnомагають. Їм ніколи возитися з онуком.Прикро, що після наро дження дитини я залишилася одна, всі відвернулися від мене. А я ще молода, хочеться бути коханою і жити повноцінним життям.