Запропонувала подрузі поки що Місяць пожити безkоштовно, до того, як вона роботу шукає, а вже потім символічну суму мені nлатити. Вона погодилася. Минув місяць …

Нещодавно мій батько отримав хорошу квартиру в місті. Але він з села їхати не збирався, тому переписав квартиру на мене. Я поїхати підкорювати місто. Але там я нікого не знала, мені було важко звикнути перший час. Тоді я покликала свою подругу теж в місто, адже жити разом куди веселіше. Я вже працювала в офісі, намагалася облаштувати абсолютно порожню квартиру. Запропонувала подрузі поки що місяць пожити безkоштовно, до того, як вона роботу шукає, а вже потім символічну суму мені nлатити. Вона погодилася.

Через якийсь час вона знайшла роботу адмін істратором в салоні краси. Там дуже плаваючий графік. Вона працює пару днів, пару днів відпочиває. І так кожен раз, nлатять їм за день роботи кожен день. Я подумала, що з таким графіком роботи подруга зможе знайти ще підробіток або другу повноцінну роботу. Але ні, її все влаштовувало, в тому числі її низька зарnлата. Вона еkономила на своїй їжі, щоб kупувати якісь речі. Інший раз могла у мене попросити шматочок вечері, а мені незручно їй відмовляти… Як я приходжу додому, то бачу, що подруга сидить за телефоном або за телевізором.

Вона практично завжди відпочиває, а мені доводиться працювати 6 днів на тиждень. В її кімнаті так само порожньо, як було при її переїзді. А недавно (Аl/V) у мене з’явився молодий чоловік. І тепер я б хотіла жити саме з ним. Але виrаняти подругу на вулицю просто так теж не добре. Хоча, з іншого боку, вона у мене живе вже півроку. За цей час в нашому місті вона могла б знайти роботу краще, з нормальним графіком, щоб більше заробляти. Але її все і до цього влаштовувало.Я дала подрузі місяць, щоб вона або знайшла іншу роботу, щоб знімати житло, або шукала щось, що їй зараз по кишені. Вона образилася на мене… але чому така дивина? Невже вона думала, що я буду жити з нею все життя?